מתקנים מתנפחים לשימושים רבים

חשבתם שמתקנים מתנפחים מתאימים רק לילדים ופעוטות? תחשבו שוב! מתקנים מתנפחים יכולים להתאים לכל קבוצות גיל והם תופסים מקום באירועים שונים פרטיים וציבוריים. כיום אנו רואים גם סוגים שונים ומגוונים של מנתפחים לא רק בימי הולדת או בר מצוות אלא גם באירועים והפקות ענק בפארקים, חגיגות עצמאות וכדומה. שמדברים על מתנפחים לרובינו יש אסוציאציה של ילדים קטנים משתוללים וקופצים אך ישנם גם מתנפחים המתאימים עבור נוער ומבוגרים וכן מתנפחים אתגריים למגון רחב של אירועים ומתנות. בואו נבין אילו מתקנים נפוצים כיום ומה השימושים שלהם

מתנפחים לילדים:

מתקנים מתנפחים לילדים הם אטרקציה אטרקטיבית לשדרוג כל אירוע ויום הולדת. הדבר שילדים אוהבים הכי הרבה זה להשתולל ולקפוץ, הם לא מתעייפים, לא יודעים שובע ונהנים מאוד לקפוץ עם חבריהם. המתנפחים מגיעים בגדלים שונים ולכן יש לקחת בחשבון את הלוקיישן, גודל השטח המיועד למתנפחים וקהל היעד. חשוב להבין שישנם מתנפחים לגיל הרך וישנם מתנפחים גדולים יותר המתאימים לילדים עד גיל 13. בד”כ בימי הולדת קהל היעד הוא באותו גיל ולכן אפשר לבחור באותם סוגים של מתנפחים אך באירועי עירייה או מתנסים לדוגמא, יש צורך לתת מענה להורים שבאים גם עם ילדיהם הקטנים יותר.

מתנפחים אתגריים לבוגרים ונוער:

מתנפחים אתגריים הם מתקנים ייחודים אשר מיועדים לתחרויות, ימי כיף, ימי ספורט אתגריים ושלל פעולות מגניבות באירועים שונים. באירועים עם מתנפחי ספורט אנו מוסיפים את אלמנט התחרות והאתגר והם מתאימים כאשר אנו רוצים לקיים ימי גיבוש עם תחנות ספורט באווירה תחרותית ומהנה בין משתתפי האירוע.

מתנפחי מים:

מתנפחי מים יגרמו לכם ללהרגשה מדהימה שקשה להסביר במילים. השילוב של מתקנים רכים וקופצניים עם הרטיבות של המים יוצרים שילוב מעולה. ישנם מתנפחים אשר נמצאים ביבשה אך מאובזרים במגלשת מים שבתחתית שלהם ישנה בריכה מיועדת אליה הילדים מתגלשים. ישנם סוג נוסף של מתנפחי מים הידועים גם מתקני וויפאאוט אקסטרים אשר מספקים חוויה מיוחדת בתוך המים. בנוסף ישנם גם מתנפחים אתגרים לים אם לדוגמא שכרתם חוף ים לאירוע חברה תוכלו להשתמש במגלשות צפות, מסלולי וויפאאוט צפים ומתקני הליכה על המים

לסיכום:

מתקנים מתנפחים הם אטרקציה מעולה למגוון רחב של אירועים גם עבור ילדים וגם עבור אירועי חברה וימי כיף לנוער ומבוגרים. כאשר אתם מתאימים את המתנפחים המתאימים לקהל היעד והלוקיישן תקבלו אטרקציה מהנה ומספקת מאוד במחירים לכל כיס.

 

שתפו ברשתות החברתיות: