מתנפחים לילדים – גם שחוגגים לקטנטנים

המתקנים המתנפחים הוכתרו כבר לא אחת כקלאסיקה על זמנית, ולא במקרה. גם אתם, ההורים לילדים המחפשים כעת אטרקציה לשילוב באירוע, זוכרים את המתקנים המתנפחים מילדותכם. כבר שנים רבות שהמתקנים מככבים במרכזי הקניות ובפארקי השעשועים הגדולים, וכעת אתם יכולים לשלב מתנפחים לילדים באירוע הפרטי שלכם עם שירות השכרה דרך “טרמפולינו”. רגע לפני שאתם סוגרים את דיל המתנפחים שלכם, דעו כי ניתן לשלב גם מתנפחים המיועדים לקטנטנים.

 

חוויית ג’ימבורי נפלאה לקטנטנים!

מתנפחים לילדים הם מתקנים המיועדים לגילאי 4 עד 12 לערך. מה שקורה בפועל במרבית האירועים הוא שההורים מגיעים עם ילדיהם, כאשר חלקם יכולים ליהנות מהמתקנים המתנפחים וחלקם לא. הסיבה? הם קטנים מדי. דרך “טרמפולינו” תוכלו להעניק חוויה נפלאה ומשעשעת גם לילדים הקטנטנים עם מתקני ג’ימבורי. באופן זה, אתם יוצרים אירוע שיעניק חוויה בלתי נשכחת לכל הילדים הנוכחים בו. האם יש סיפוק גדול יותר מקול צחוקם של ילדים בחגיגה?

 

חוגגים לילדים הקטנים? דאגו גם לתינוקות

על המתקנים המתנפחים כאמור יכולים לקפץ ילדים גדולים, בעוד ילדים מתחת לגיל 4 לא יכולים לעלות על המתקנים. מה קורה בעת שאתם חוגגים יום הולדת, אירוע משפחות או אירוע חברתי אחר עם ילדים בגילאים אלו? עליכם לדאוג לאטרקציה נפלאה גם עבורם. אנחנו שמחים להציע לכם דיל נפלא של חבילת ג’ימבורי צבעונית, מהנה ומגוונת שתמנף את האירוע שלכם לגבהים! בעוד הילדים הגדולים יוכלו לקפץ על המתקנים המתנפחים, התינוקות יוכלו לזחול על מזרנים וליהנות מבריכת כדורים צבעונית ומהנה.

 

כמה פריטים כוללת החבילה? תופתעו לגלות

חבילת הג’ימבורי המותאמת לילדים הקטנים כוללת 10 פריטים לבחירה! המשמעות היא שמדובר על חבילת ג’ימבורי שיכולה להספיק למספר רב של תינוקות שיחגגו באירוע שאתם מארחים. ההמלצה שלנו היא לאפיין מראש את מספר התינוקות שיגיעו אל האירוע על מנת שתוכלו להתאים חבילה איכותית התואמת למספר הילדים. באופן זה, אתם יכולים להבטיח שגם לתינוקות תהיה תעסוקה מבלי שההורים יהיו אלו שיצטרכו לדאוג לתעסוקה להם.

 

באילו אירועים כדאי לשלב מתנפחים לילדים?

ומה באשר למתנפחים המיועדים לילדים הגדולים יותר? תוכלו לשלב אותם בכל האירועים שאתם חוגגים שגם ילדים מתארחים בהם! אירועים שכאלו הם לרוב ימי הולדת, מסיבות הפתעה, אירועי חברה של בתי עסק הכוללים את כל בני המשפחה, ימי ספורט ואירועי פתיחת שנה בבית הספר וכדומה. ממש כמו חבילות הג’ימבורי לילדים הקטנטנים, גם עם חבילות אלו כדאי לאפיין מראש את מספר הילדים המשתתפים על מנת שיהיה ניתן לדאוג למספר מתאים של מתקנים. ברשותנו מתקנים המיועדים למספר מצומצם של ילדים, בעוד ישנם מתקנים המתאימים לעשרות ילדים.

 

לא מתפשרים על בטיחות בשום מחיר!

המתקנים המתנפחים של “טרמפולינו” הם מתנפחים לילדים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר! בכל אירוע, ובעיקר כשמדובר על אירוע שנוכחים בו ילדים, נדמה כי מטרת העל היא בטיחות. על כן, כל המתקנים שלנו מגיעים עם האישורים הרלוונטים, לרבות ביטוח. בנוסף, החברה שלנו מחזיקה באישור של מפעיל הניתן מטעם האגודה לאטרקציות ומכון וינגייט. כעת, כל שנותר הוא לקפוץ מאושר ושמחה בראש שקט עם מתנפחים איכותיים ובטוחים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: