מתי כדאי לקנות מתנפחים לילדים ולא להשכיר אותם?

שירות השכרת מתנפחים לילדים יצר מהפכה של ממש: אם בעבר מתקנים אלו היו נגישים אך ורק במרכזי הקניות הגדולים או במועדוני הג’ימבורי השונים, הרי שכיום גם אנשים פרטיים יכולים ליהנות משימוש חד פעמי במתקנים ולהעניק רגעים של כייף ואושר אמיתי לילדים. לצד שירות השכרה מתנפחים לילדים בימי הולדת ומסיבות פרטיות, ישנם גם אלו העומדים מהצד השני: המפעילים של המתקנים. אם גם אתם מפעילים פעילויות שונות ומעוניינים לרכוש מתקנים, דעו כי זמינים לכם דרך “טרמפולינו” שלל דגמים איכותיים!

 

בעלי קייטנות: השקעה ארוכת טווח

השכרת מתנפחים לילדים רלוונטית להורים או לחברות המעוניינים להפעיל את הילדים עבור פעילות בודדת. מנגד, ישנם אלו הזקוקים לפתרון קבוע של מתנפחים ועל כן להם מומלץ לרכוש את המתקנים. אם אתם בעלי קייטנות המפעילים בכל שנה קייטנות קיץ וקייטנות בחופשות של החגים, רכישת המתקנים מסתמנת כאפשרות הטובה ביותר עבורכם. במקום לשלם דמי שכירות על המתקנים בכל פעם מחדש, תוכלו להבטיח מתנפחים משלכם שישרתו אתכם בכל ההפעלות שלכם!

 

גרים בבית פרטי? אטרקציה יומית לילדים!

לצד מפעילים של אירועי ילדים הזקוקים לפתרון קבוע של מתנפחים, גם אתם, הורים לילדים, יכולים לרכוש מתנפחים ולוותר על שירות של השכרת מתנפחים לילדים. מדובר על פעילות שהילדים לא יודעים ממנה שובע, ואפשר לומר כי בשנת 2018 מדובר על פעילות שבמידה רבה הצילה את הילדים: במקום לבזבז עוד שעות ארוכות של ישיבה ממושכת אל מול מסכים, בעת שתרכשו מתנפחים לחצר הבית שלכם יבלו הילדים את זמנם הפנוי בקפיצה ממושכת המעודדת את הפעילות הגופנית והוצאת אנרגיות.

 

מפעילים מתקנים במרכזי קניות? דאגו לפתרון קבוע

כמו כן, ישנם מרכזי קניות גדולים בהם ישנן פעילויות לילדים. אם גם אתם מפעילים פעילות שכזו לילדים המבוססת על ג’ימבורי ומתנפחים, כדאי שתוותרו על שירותי השכרת מתנפחים לילדים ותרכשו אחת ולתמיד מתנפח שישרת אתכם. השכרה ארוכת טווח יכולה להיות לכם לא משתלמת, ואילו רכישת מתנפחים מסתכמת בעלות חד פעמית כאשר המתנפחים נשארים ברשותכם. האם תוכלו לדמיין שף שאינו רוכש את כלי המטבח שלו אלא פונה אל השכרת ציוד בכל יום עבודה מחדש? כנראה שלא. דומה הדבר גם אתכם: הפעילו את הילדים המקסימים במרכזי הקניות עם מתנפחים השייכים לכם.

 

בעלי גנים פרטיים, מועדוני ג’ימבורי

השכרת מתנפחים לילדים הינה שירות נפלא, אך הוא נקודתי ומתאים לאירועים בודדים. אם העולם שלכם הוא עולם הילדים ואתם בעלים של גן פרטי, אתם בעלי מועדון ג’ימבורי או שאתם אפילו מייצגים את הנהלת בית ספר המפעילה חדשות לבקרים את הילדים, כדאי לרכוש את המתקנים. הסיבה? גם כלכלית וגם זמינות המתקנים. בעת שאתם רוכשים מתקן מתנפח הוא זמין לשימוש שלכם בכל עת מבלי שתצטרכו להזמין אותו במיוחד. הפכו  גם אתם את הילדות של הילדים למאושרת יותר עם מתנפחים במגוון צורות וגדלים!

 

שתפו ברשתות החברתיות: