מה חשוב שתדעו על מתנפחים להשכרה?

אחת האטרקציות היותר כיפיות עבור ילדים קטנים היא המתנפחים. היכולת לקפוץ במשטח נוח מבלי ליפול באזור תחום ומגודר מבפנים הוא נהדר עבור הילדים הקטנים שרוצים להוציא אנרגיה. בגלל שזו אטרקציה כיפית מאוד, גם אנשים מבוגרים יותר ונוער יהנו מחווית הקפיצה במתקן אשר מיועד לכך.

שדרוג מסיבה עם מתנפחים להשכרה

אם יש לילדיכם יום הולדת או שאתם עושים אירוע מסוים שיהיו בו ילדים ונוער או אירוע בבריכה, תוכלו לשדרג אותו באמצעות מתנפחים להשכרה. ניתן עם המתנפחים לעשות פעילויות מגוונות, משימות ילדים ומבוגרים או סתם לקפץ בתוכם ולהנות. כאשר משכירים מתנפחים, מומלץ מאוד להגדיר את גילאי הילדים באירוע ולפי זה להזמין את סוג המתנפחים המתאימים עבורכם. יש מתנפחים ספציפיים אשר מותאמים לגיל הפעוט של גילאי שנה עד שנתיים, יש כאלו אשר מיועדים לגילאי שנתיים עד ארבע וכאלו אשר יכולים להכיל משקלים כבדים יותר של ילדים גדולים, נערים ונערות. כמובן שאם מדובר באירוע בריכה יש לציין זאת ולבקש מתנפחים להשכרה אשר מתאימים לאזור הבריכה ולמחוץ לה. מעבר לכך, הגדירו האם אתם מעוניינים במתנפחים יבשים או כאלה אשר יש צורך במים על מנת להתגלש בהם. המגוון הוא עצום גם מבחינת האפשרויות אשר עומדות בפניכם לבחירה וגם מבחינת המחירים המגוונים. למעשה באירוע אחד יכולים להיות מספר עמדות אשר מיועדות לגילאים שונים ועם אטרקציות מגוונות בתוך המתנפח עצמו. 

מתנפחים בניפוח עצמי או בעזרת מפעיל?

כאשר משכירים מתנפחים, יציעו לכם מספר אפשרויות. מתנפחים מסוג כזה אשר זקוקים לאיש מקצוע אשר יתפעל אותם וינפח או כאלו שניתן להשכיר ולהפעיל בעצמכם. סוג המתנפחים והשכרת מתנפחים תלויה בתקציב שלכם. לרוב מתנפחים אשר יש צורך בהם במתפעל יעלו יותר מאלו המתופעלים על ידכם. בידקו את האפשרויות והתאימו עבורכם את השכרת המתנפחים הנוחה והמתאימה עבורכם. בחנו עם עצמכם או עם מארגני האירוע האם תוכלו להתעסק בהקמת המתנפחים ותפעולם בזמן האירוע או שאיש מקצוע יעזור לכם מאוד בזמן זה. לפעמים כדאי לשלם עוד כמה שקלים ולהיות רגועים שיש מי שיעזור לכם.

עלות השכרת מתנפחים

עלות השכרת מתנפחים היא לרוב לפי כמות השעות שאתם זקוקים לו וגם סוג המתנפח וגודלו. מתנפחים קטנים לגיל הרך מתחילים בעלות השכרה של 99 ש”ח ועד 1000 ש”ח למתנפחים ללא תפעול וכאלה שהם דיי פשוטים. מחיר ההשכרה הוא לרוב למשך יום אחד שלם. כאשר מדובר במתנפחים קצת יותר מסובכים, גדולים יותר הכוללים גם מים ותפעול המחירים קצת יותר גבוהים ונעים בין 600 ש”ח ל-3500 ש”ח למספר שעות מסוים, לרוב בין 3-5 שעות. מתנפחים בעלי תפעול עצמי ניתן ללכת ולאסוף בעצמכם או לבקש משלוח תמורת סכום המשלוח עד אליכם למקום האירוע. 

כללי בטיחות בתפעול מתנפחים

כאשר תזמינו השכרת מתנפחים חשוב מאוד לבקש מהחברה את כללי הזהירות ולהדגיש אותם עבור הילדים והמבוגרים. אחד הכללים הברורים ביותר הוא כמה אנשים יכולים לעלות בו זמנית על המתנפח ובאילו גילאים. דבר נוסף הוא שאין לעלות על המתנפח עם נעליים. אם לא הזמנתם מתפעל, דאגו שיהיה אחראי מבוגר אשר יהיה הסדרן בעת עליית הילדים למתקן. כמו כן, יש לדאוג שאף ילד לא עולה למתקן עם חפצים ובמיוחד חפצים חדים אשר עלולים לפגוע בילדים אחרים בעת הקפיצה. ולבסוף, להרחיק ילדים ומבוגרים מאזור המפוח והוצאתו מן החשמל.

למידע נוסף לחץ כאן

 

שתפו ברשתות החברתיות: