השכרת מתנפחים בזול – כך תחגגו יום הולדת לילדים במחיר שפוי

יום הולדת היא אכן חגיגה נחמדת, עד לרגע שבו אתם מבינים כמה חגיגה שכזו עתידה לעלות לכם. הילדים כיום לא מתביישים לדרוש מההורים חגיגה גרנדיוזית, אלמנטים ייחודים ואטרקציות שלא היו מביישות גם את אירועי החתונה. רגע לפני שגם בכיסים שלכם יהיו חורים, כדאי שגם אתם תדעו איך ניתן לחגוג יום הולדת מבלי להיכנס למינוס בבנק. רמז? השכרת מתנפחים בזול זאת אחלה של דוגמה.

חגיגה כפולה, עלות פחותה

ישנן כמה דרכים להוזיל את חגיגות יום ההולדת של הילדים, כאשר הדרך המועדפת על המון הורים היא כמובן לחגוג חגיגה כפולה. במרבית המקרים מדובר על חברים טובים החוגגים את יום הולדתם באותו החודש, כך שניתן להפוך את החגיגה לגדולה ומכופלת. מה יוצא לכם מזה? כל עלות שלא תהיה נחתכת בחצי: שלכם ושל ההורים של הילד שחוגג עם ילדכם. מאחר ומדובר במרבית המקרים על ילדים הלומדים יחד באותה מסגרת חינוכית, מדובר גם על אותו קהל מוזמנים שכך שבמקום לקחת על עצמכם את כל העלויות, תוכלו לחלוק אותן עם הורה נוסף.

 

כמה כסף צריך להשקיע באטרקציה לאירוע?

כשם שבכל חגיגת יום הולדת נוכחת העוגה, כך גם נוכחת לה אטרקציה המסמלת את שיא האירוע. חשוב להציב לילדים גבולות ולבחור יחד אתם אטרקציה חביבה עליהם מצד אחד, אך כזו המתומחרת במחיר שפוי והגיוני. אפשרות נפלאה העומדת לרשותכם היא השכרת מתנפחים בזול. אטרקציה שכזו גם מלווה את כל החגיגה מתחילתה ועד סופה, היא גם מתאימה לבנים ובנות וגם למנעד רחב של גילאים – לילדים מגיל 5 ועד גיל 13.

 

נסו בכל מחיר לוותר על השכרת מתחם

איך תוכלו לחסוך עוד כסף? מרבית התקציב על חגיגות יום ההולדת מושקע במתחם חיצוני בדמות מועדון אירועים. כיום ישנן המון חלופות אחרות שלא יעלו לכם כלל, כך שאם אתם מעוניינים לחסוך לאורך הפקת החגיגה, חפשו אחר לוקיישנים ציבוריים כדוגמת פארק עירוני, גן שכונתי או במידה וברשותכם חצר פרטית, הרי שתוכלו לחגוג גם בה. זיכרו: הילדים אולי גדלים בשנה, אך לא המינוס בבנק!

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: