בנים ובנות או פשוט בנפרד – איך לחגוג יום הולדת?

כבר לא בטוח מי מתרגש יותר: הילדים הגדלים בשנה או אתם, ההורים. ההתרגשות הגדולה מהאירוע המרגש מביאה אתכם לתכנן את יום ההולדת של ילדכם כמה חודשים לפני, זאת במטרה לחגוג את השנה החולפת וזו שתבוא על הצד הטוב ביותר. השאלה שמעסיקה המון הורים היא האם לחגוג לילד רק עם חבריו הבנים, או לחילופין לבתם עם חברותייה הטובות. ההמלצה החמה: הפכו את יום ההולדת של ילדכם למסיבה שאליה מוזמנים כל הילדים – כך החגיגה גדולה יותר וגם יוצרת גיבוש לכל ילדי הכיתה.

יום הולדת לכל הכיתה: גיבוש, גיבוש, גיבוש!

כהורים החוגגים יום הולדת לילדם, לא תאמינו אפילו כמה כוח יש לכם ביד. כידוע, המחנכות והמחנכים בבתי הספר עושים כל שהם יכולים בכדי לגבש את ילדי הכיתה שהולכים לבלות זה לצד זה לא מעט זמן. כיתה מגובשת היא כיתה חזקה יותר – כיתה בה כל ילד מקבל מקום וזוכה לחיבוק ופירגון מצד חבריו. ההחלטה שלכם לחגוג את יום ההולדת של ילדכם עם כל הכיתה ולא רק עם קבוצה קטנה של ילדים, היא ההחלטה לתרום באופן ישיר לגיבוש הכיתה. בשגרת היום, הילדים מבלים לא מעט שעות יחד כאשר רובן הגדול מוקדש ללמידה משותפת, עם זאת – ביום ההולדת הם מתגבשים באמצעות חוויה גדולה המבוססת על פעילות משותפת.

חגיגת יום הולדת לככל הכיתה לא עולה לכם יותר כסף:

המון פעמים מה שגורם להמון הורים לרדת מהרעיון של החגיגה הכיתתית הוא החשש כי חגיגה עם 30 ילדים תעלה המון כסף. כיום אין כל סיבה להשקיע אלפי שקלים על מסיבת יום הולדת של כמה שעות, כאשר הדרך לחגוג בצורה חסכונית לא עוברת דרך מספר הילדים, אלא דרך הבחירות שתעשו. לכן, עם בחירתכם באטרקציה או פעילות שתוביל את האירוע, בחרו מראש באטרקציה שהמחיר עבורה פיקס. כלומר, אטרקציה שהמחיר שלה לא מבוסס על פי מספר הילדים החוגגים. כך, אתם יכולים לחגוג מצד אחד עם עשרה ילדים אך מצד שני עם שלושים ילדים, ועדיין לשלם את אותו המחיר.

איזו אטרקציה בוחרים לחגיגה עם כל הכיתה?

רעיון לאטרקציה שכזאת יכול להיות מתקנים מתנפחים! הילדים רק מחכים לרגע בו יזדמן להם לקפץ מאושר, וחגיגת יום ההולדת מסתמנת כחגיגה ראויה לשמח את הילדים עם המתקן. גם אם אתם מחליטים בסופו של דבר לחגוג חגיגת יום הולדת רק עם בנים או רק עם בנות, דעו כי האטרקציה מתאימה לחגיגה שלכם. לצד אטרקציות שמראש מכוונות לבנים או לבנות עם פעילויות ספורט, פעילות פיות ומלאכים וכן הלאה, המתנפחים זוכים פעם אחר פעם לשביעות רצון גבוהה מאד מצד כל הילדים.

אז למה עליכם לדאוג בכדי להבטיח חגיגה מנצחת?

ככל שתעבדו פחות לקראת יום ההולדת, כך תיהנו יותר מהחגיגה הגדולה שאתם מתכננים לילדכם. לכן, לצד בחירת המתנפחים כפעילות המרכזית בחגיגה, יהיה כדאי לחשוב על פתרונות נוספים שיכולים לסגור לכם פינות נוספות. כך לדוגמא: שירות של השכרת ציוד כדוגמת כסאות ושולחנות, קישוטים ליום ההולדת כמו בלונים, עמדות מזון שילדים אוהבים כמו מכונת סוכר ומכונת תירס וכן הלאה.

 

שתפו ברשתות החברתיות: