5 סיבות למה לשלב מתנפחים באירוע שלכם

כשאתם רוצים לארגן פעילות לילדים שלכם, אתם מחפשים אחר סיבה טובה לעשות זאת. כשאתם תוהים האם כדאי לשלב מתנפחים באירוע, אתם מקבלים לפחות 5 סיבות טובות! אם ילדכם בגילאי 3 ועד 12 – גם הם מחכים לאירוע הבא על מנת לקפץ משמחה, להוציא אנרגיות וליהנות מטעם השחרור והחופש!

 

פעילות משותפת של כמה ילדים בו זמנית

אם תחשבו על זה, המון פעילויות הנערכות לילדים הן בסופו של דבר פעילות עצמאית של כל ילד לבדו, כאשר המכנה המשותף הוא שכל הילדים עושים את אותה הפעילות באותו הזמן. הדוגמא הקלאסית? סדנאות היצירה השונות. פעילות כמו מתנפחים לילדים הינה פעילות המלכדת את הילדים סביב אותה הפעילות בעת ובעונה אחת! בעוד ישנן פעילויות המקדשות את הפרט, כאן מדובר על פעילות חברתית השותפים לה כל הילדים! ישנם מתקנים בגדלים שונים, כאשר המתקן הגדול ביותר יכול להכיל כ-60 ילדים!

 

ההזדמנות שלכם ההורים לנוח

בעוד הילדים קופצים על המתקנים ומוציאים המון אנרגיה, זו ההזדמנות שלכם לנוח! מדובר על פעילות שהינה די ארוכה, כאשר אורכה הממוצע נע בין שעה לשעתיים. המשמעות היא שלפרק זמן זה הילדים מקפצים מאושר, רוקמים חברויות חדשות ומוציאים המון אנרגיה. כידוע, בכל יום בשעות אחר הצהריים עליכם להעסיק את הילדים ולוודא מעל לכל ספק כי הם לא יודעים רגע אחד של שעמום. עם מתנפחים, אתם יכולים להיות שקטים כי הילדים יהיו בתעסוקה מלאה ויהנו עד בלי די.

 

לא צריך מפעיל, הילדים מפעילים את עצמם

הסיבה העיקרית לכך שאתם יכולים לנוח היא מאחר ולא צריך מפעיל לפעילות. המשמעות? לא צריך להביא מפעיל חיצוני ולשלם לו וגם אתם לא צריכים לנקוט בפעולה אקטיבית. כידוע, ישנן המון פעילויות המבוססות על העיקרון של “הורים-ילדים”. כאן, המקרה הוא לגמרי שונה: הילדים זוכים בחופש מלא לקפוץ מאושר וליהנות עם חבריהם בפעילות דינאמית. העובדה כי הילדים מפעילים את עצמם גם נותנת להם ביטחון, תוך הידיעה שאתם סומכים עליהם לפעול לבד. שימו לב כי מומלץ לשלב מבוגר אחראי אחד לפחות שיפקח על פעילות תקינה של הילדים.

 

הילדים לא יודעים שובע ותמיד נהנים!

ישנן פעילויות שהילדים שבעים מהן מהר מאד, וישנן פעילויות שהילדים לא יודעים מהן שובע. המתקנים המתנפחים מסתמנים כקלאסיקה רבת שנים, וגם אתם כהורים לבטח זוכרים את האירועים שבהם אתם קיפצתם מאושר. מאז ועד היום עברו המון מים בנהר ונוצרו להם דגמים נוספים ומשודרגים של מתנפחים להשכרה, וכך גם החוויה גדלה. הילדים רוצים לקפוץ ולקפוץ תוך שמנוחה לכמה דקות נשמעת להם כמו בזבוז זמן. תנו גם לילדים שלכם ליהנות מהתחושה כי הם עפים והעניקו להם את תחושת השחרור והעצמאות!

 

להתראות למסכים, שלום למתנפחים

המגיפה של שנת 2018 היא ללא כל ספק ריבוי המסכים המקיפים את הילדים: החל ממסכי המחשב בשעות הלימוד בבית הספר, מסך המכשיר הסלולארי שיש לכל ילד כיום ועד המסך של האייפד בו הילדים נוהגים לשחק ולהעביר שעות רבות. את הפעילות הבאה שאתם עורכים לילדים בססו על פעילות גופנית ודינאמית כמו כמו זה שמעניקים לכם מתנפחים!

 

שתפו ברשתות החברתיות: