2 דברים שצריך בכל יום הולדת לילדים!

גם אתם, בתור הורים, תוהים המון פעמים מהי נוסחת ההצלחה לחגיגת יום הולדת בלתי נשכחת. האמת היא, שלא מדובר על נוסחה מורכבת, וכל מה שאתם באמת צריכים על מנת לחגוג ובגדול לילד היקר שלכם הם שני דברים:

המתנפחים – כל הכייף שבעולם!

סביר מאד להניח שגם אתם זוכרים את המתקנים המתנפחים מילדותכם. בעבר, היה ניתן ליהנות מהם רק במרכזי הקניות הגדולים. כיום? ישנם בתים רבים שרכשו לעצמם מתקן מתנפח פרטי, ובנוסף – הם מככבים בימי הולדת של ילדים בגילאי 4 ועד 12. כהורים, אתם רוצים להעניק חוויה מהנה וייחודית לילדים, אך גם לקפל בה ערכים חינוכיים. והמתקנים המתנפחים? הם האטרקציה האדיאילית עבורכם! מדוע?

כשאתם חושבים על מתקנים מתנפחים, אתם בעיקר חושבים על ילדים הקופצים מאושר. על מנת שהילדים אכן יוכלו לקפוץ, עליהם להיות קשובים לחבריהם, לגלות רגישות וסבלנות, לקפוץ בזהירות ולחלוק מתקן בשיתוף פעולה מלא. הילדים לומדים איך להתנהל בתוך קבוצה, תוך שגם יש להם הזדמנות ליצור חברויות דרך פעילות חוויתית שכזו. 

שנית, מרבית ימי ההולדת נחגגים עם מפעיל שמעביר פעילות מרכזית. ביום הולדת שנחגג עם מתקנים מתנפחים, הילדים הם המפעילים! המון הורים מרגישים כי הילדים של היום ללא ממש פעילים גופנית, כאשר את מרבית זמנם הפנוי הם מעדיפים לבלות אל מול מסך המחשב. מתקנים מתנפחים מעודדים את הילדים לזוז, לקפוץ, לשחרר אנרגיות ולקחת חלק בפעילות דינאמית!

ואם אתם ממש מחפשים סיבה נוספת לחגיגה עם מתנפחים, הנה היא: בהשוואה לפעילויות יום הולדת אחרות, המתקנים המתנפחים נחשבים לאטרקציה זולה. אתם לא משלמים על שעות עבודה למפעיל, אלא אך ורק על המתקן המוצע לכם בפורמט של השכרה. כל שנותר לכם ולילדים? פשוט לקפץ משמחה!

פתרונות מזון לימי הולדת – לילדים ולמבוגרים

ביום ההולדת, אתם לא מארחים תמיד רק קהל של ילדים. לעתים, אל החגיגה מוזמנים הורים וילדים גם יחד. בזמן שהילדים קופצים מהנאה, ההורים ממתינים להם. לכן, השקיעו מחשבה גם בפתרונות אירוח מתאימים למבוגרים. כיום הסטנדרט הוא לארח באמצעות מגשי אירוח שונים ומגוונים, שחוסכים מכם התעסקות, קניות, הכנות וארגון תוך כדי האירוע. מגשי האירוח יכולים לכלול סלטים, פוקאצ’ות, כריכים וכמובן שגם מגשים מתוקים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: