10 סיבות מדוע השכרת מתנפחים היא הפתרון מושלם לאירוע

אם חיפשתם סיבה טובה מדוע השכרת מתנפחים הינה הפתרון המושלם ביותר לאירוע שלכם, לפניכם עשר סיבות שונות! באירוע הבא שלכם? הילדים עומדים לקפוץ מאושר ושמחה!

 

1.עלות נמוכה ביחס לשאר האטרקציות

כשאתם חוגגים יום הולדת לילדכם, אתם מוצאים עצמכם עם לא מעט הוצאות. ההוצאה הגבוהה ביותר? על האטרקציה שאתם רוצים לשלב. השכרת מתנפחים מתומחרת במחיר הוגן ונוח שמותאם אליכם! אתם יכולים לבחור מתנפח בודד או דיל של מתנפחים בתקציב המתאים לכם.

 

2.אטרקציה לבנים ובנות

ימי ההולדת לילדים נחגגים במרבית המקרים עם כל ילדי הגן או בית הספר. המשמעות? עליכם לבחור בפעילות שמתאימה לבנים ובנות גם יחד. השכרת מתנפחים מתאימה לכל הילדים באשר בהם!

 

3.מגיל 3 ועד גיל 12 – כל הילדים קופצים!

המתנפחים מתאימים לילדים מגיל שלוש ועד ילדים בגיל 12! באופן זה, ניתן לחגוג אירוע עם ילדים במנעד רחב של גילאים, כך שאינכם צריכים להביא אטרקציה ייחודית לקבוצת גיל שונה הנוכחת באירוע שלכם, אלא שכולם נהנים מאותה האטרקציה וכך אתם משלמים פחות.

 

4.אתם מתפעלים את האטרקציה לבד

המון פעמים העלות הגבוהה עבור שילוב האטרקציות נעוצה בעובדה שעליכם לשלם למפעיל שמגיע פיסית אל האירוע שלכם. עם השכרת מתנפחים אתם מקבלים את כל שנדרש על מנת לתפעל את האירוע לבדכם. המשמעות? חיסכון כספי אדיר בהוצאות האירוע שלכם!

 

5.אטרקציה דינאמית המעודדת פעילות גופנית

בשגרת היום הילדים נמצאים ישובים במצב סטטי? באירוע הבא שאתם חוגגים הילדים חוזרים להניע את גופם! המתקנים המתנפחים מעודדים את הילדים לקפוץ, לשחרר אנרגיות ומתחים, להזיע ובעיקר לעשות כייף עם החברים הטובים עם פעילות גופנית מהנה.

 

6.מגבשים ומלכדים את הילדים

אטרקציה כמו מתנפחים הינה אטרקציה שמעודדת את הילדים לשחק בשיתוף פעולה, להיות קשובים, לכבד את החלל בו כל אחד מהחברים קופץ ולהושיט יד לעזרה במקרים בהם עזרה שכזו נדרשת. דרך האירוע שתחגגו עם המתנפחים, הילדים הופכים חברים טובים יותר!

 

7.התאמה מלאה לאירועי החורף והקיץ

בעוד ישנן אטרקציות המתאימות לעונות מסוימות, אטרקציה כמו המתנפחים מתאימה לכל יום בשנה! ניתן לשלב את המתנפחים גם בחללים סגורים כמו מועדוני ילדים, וכמובן שגם תחת כיפת השמיים בבריכה העירונית או בפארק השכונתי.

 

8.הולכים על בטוח ולא מהמרים על החוויה של הילדים

כבר שנים רבות שאטרקציית המתנפחים צועדת בראש האטרקציות המבוקשות ביותר. גם אתם בתור ילדים נהנתם על המתקנים המתנפחים, כך שאתם מכירים היטב את החוויה הגדולה שבקפיצה עליהם. עם האירוע שאתם חוגגים לילדכם, אין מקום לפשרות או הימורים, אלא רק ללכת על בטוח!

 

9.מתאימים את המתנפח לעונת הקיץ!

אם אתם חוגגים את האירוע בעונת הקיץ, תוכלו לדייק את האירוע שלכם עם השכרת מתנפחים! ישנם מתנפחים שניתן לשלב בהם גם מים, כך שתוכלו להעניק לילדים חוויה קייצית בלתי נשכחת!

 

10.הילדים מפעילים את עצמם!

וחשוב לא פחות: עם השכרת מתנפחים אתם נותנים לילדים להיות אדונים לעצמם. בעוד ישנן אטרקציות המבוססות על מפעיל שנותן מתווה לאירוע, כאן המקרה הוא שונה: הילדים זוכים לזמן חופשי בו הם יכולים לקפוץ ולעשות כרצונם.

 

שתפו ברשתות החברתיות: