שלושת כללי הבטיחות למתקנים המתנפחים

אם יש דבר שחשוב לכם יותר מלראות את הילדים נהנים, הוא להבטיח כי הם נהנים מפעילות בטיחותית. שירות השכרה של מתנפחים באירוע עסקי חוסך לכם המון כסף שכן אינכם זקוקים למפעיל חיצוני, אך שירות שכזה גם מחייב אתכם לפקח על פעילות תקינה. הכירו את שלושת כללי הבטיחות המובילים לפעילות על המתקן המתנפח:

 

1.על כל הילדים לחלוץ נעליים

מדובר כנראה על כלל הבטיחות הבסיסי ביותר, אך נדמה כי לא תמיד מקפידים עליו. עליכם לזכור הורים יקרים שבעת שאתם בוחרים באטרקציה של מתנפחים להשכרה, האחריות על הילדים היא עליכם. על כן, חשוב לשים לב כי כל הילדים חולצים נעליים לפני העליה למתקן. הסיבה? די ברורה: מתנפחים באירוע עסקי נועדו על מנת לאפשר לילדים לקפץ מאושר ושמחה. אך מה קורה בעת שהם קופצים על המתקן עם נעליים? בעת שהם יקפצו בטעות על ילד הקופץ בסמוך אליהם, יכולה להיגרם פציעה מיותרת שרק תפגע בחוויה הגדולה של הילדים. חשוב לציין כי על המתקן עולים אך ורק יחפים, כך שגם סנדלים אינם באים בחשבון.

 

2.לא מעלים על המתקן יותר ילדים מהמותר

החברה שממנה תרכשו את חבילת המתקנים תבקש לדעת עם כמה ילדים אתם עתידים לחגוג. ישנם מתקנים בגדלים שונים, כאשר תמיד יוצע לכם מתקן מעט גדול יותר מזה שמתאים לכם באמת. מטבע הדברים, מספר הילדים המגיעים לחגיגה עתיד להשתנות, כך שבמידה ואכן יגיעו יותר ילדים מאלו שאתם מצפים להם, יהיה ניתן להעלות אותם על המתקן מבלי לחשוש מכשל בטיחותי. שימו לב הורים יקרים: אם אתם מצפים ל-20 ילדים לדוגמא בחגיגה, יהיה כדאי ללכת על מתקן המתאים ל-30 ילדים, ובשום פנים ואופן לא להעלות יותר ילדים על המתקן. במידה ואתם מוצאים עצמכם עם מתקן קטן יותר שלא מתאים לכל הילדים שהגיעו, הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה לחלק את הילדים לקבוצות שיעלו על המתקן בסבבים שונים.

 

3.השגחה הורית בגדר חובה!

כידוע, מתקנים מתנפחים באירוע עסקי יכולים להתאים לילדים בני 6 וגם לילדים בגיל 12. לא משנה אם אתם סומכים על הילדים שעל המתקן ואם הם מספיק גדולים: בכל מקרה, חשוב מאד שיהיה לפחות הורה אחד שמשגיח על הפעילות התקינה במתקן. תנו לילדים לקפוץ וליהנות על המתקן, אך יחד עם זאת חשוב שתהיה השגחה רציפה וקבועה לכל מקרה שלא יהיה. נוכחות שלכם גם מחזקת את תחושת הביטחון של הילדים, והיא גם מעניקה לכם שקט כי אתם מפקחים על פעילות בטיחותית.

 

שתפו ברשתות החברתיות: