רגע לפני שאתם קופצים: מה אתם לא יודעים על המתנפחים?

אז נכון, אתם לא מומחים למתקנים מתנפחים, אך אין זה אומר שאתם לא צריכים לדעת כמה דברים בסיסיים על האטרקציה שצועדת כבר שנים רבות ברשימת האטרקציות החביבות ביותר על קהל הילדים! אז מה עליכם לדעת? גם אתם יכולים לתפעל את המתקנים עם שירות של השכרת מתנפחים בזול, ניתן ליהנות מהם גם בחודשי החורף והם אפילו משתלבים כיום באירועים עסקיים.

 

עלות יקרה ומתקנים לא מושגים? לא ממש

במרבית המקרים, הילדים שלכם נהנים מקפיצה על המתקנים המתנפחים במרכזים המסחריים. מאחר ומדובר על מתקנים המופעלים עבור קבוצות גדולות של ילדים, הנטייה הטבעית היא לתפוס את המתקנים כיקרים מאד וכאלו שהדרך היחידה ליהנות מהם היא עם תשלום חד פעמי עבור השימוש במתקן. בפועל, אתם בעצמכם הורים יקרים, יכולים להגשים את החלומות הקופצניים של הילדים שלכם עם השכרת מתנפחים בזול! אם אתם רוצים אטרקצייה ליום ההולדת, פעילות ספורטיבית לילדים ביום קייצי או שילוב המתקנים ביום הספורט בבית הספר – ניתן לעשות זאת!

 

אטרקציה שמתאימה רק לקיץ החמים? רחוק מזה

מעבר לכך שיש לכם את האפשרות ליהנות משירות של השכרת מתנפחים בזול, הרי שאתם גם יכולים ליהנות מהמתקנים המתנפחים בכל ימות השנה! לא אחת מקשרים את המתקנים לכאלו המתאימים רק לחודשי הקיץ, אך בפועל ניתן לשלב את המתקנים גם בחלל סגור כמו בג’ימבורי, מועדוני יום הולדת וכדומה. המתקנים המוצעים לכם מגיעים בגדלים שונים, כך שניתן להתאים אותם לגודל החלל ולאפשר את הפעלתם גם בחלל סגור.

 

חוויה ייחודית רק בימי ההולדת? כבר לא

מי אמר שהמתנפחים הינם אורחי קבע רק באירועים המיועדים לילדים? כיום ניתן לראות את המתקנים אפילו באירועים עסקיים של החברות הגדולות ושלל הארגונים המובילים בישראל! איך זה קורה? בכל שנה ישנם אירועים חברה שלא אחת הופכים לאירועי משפחות: אירוע שבו משלבים ביזנס ופלז’ר. אתם עורכים יום כייף משפחתי? ממש כפי שעליכם לדאוג לקהל המבוגר, כך גם צריך לדאוג לקהל הקטנטנים. השכרת מתנפחים בזול מעניקה להם תעסוקה נפלאה, מגבשת ומלכדת!

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: