עשרת האירועים הגדולים לשלב בהם מתנפחים

מתקנים מתנפחים יוצא לכם לראות במרכזי הקניות השונים וגם בחגיגות שבהם הכוכבים והאורחים העיקריים הם ילדים. אם גם אתם עומדים לחגוג ובגדול,

כנסו לראות האם גם האירוע שלכם הינו אירוע שכדאי לשלב בו את המתקנים הכל כך אהובים!

אז מה הם המקומות האבובים ביות לשלב מתנפחים:

 

1. מסיבת פתיחת שנה בבית הספר

המסגרות החינוכיות עורכות בכל שנה הפנינג של ממש ביום הראשון ללימודים! אם גם אתם רוצים לשמח את הילדים, למנף את ההתרגשות שלהם ולאפשר להם להוציא אנרגיות – המתקנים המתנפחים הם התשובה האידיאלית עבורכם!

 

2. פעילות ג’ימבורי לקטנטנים

מתקנים מתנפחים מתאימים למנעד רחב של גילאים, כאשר גם קטנטנים בגילאי 3 יכולים ליהנות מהמתקנים. לשכבת גיל זו מתאימים המתנפחים המשולבים עם ג’ימבורי, אך שימו לב כי גם גילאים אלו יכולים ליהנות ממתנפחים שעליהם ניתן לקפץ מאושר.

 

3. יום הולדת, חגיגה נחמדת!

אין כל ספק כי ימי ההולדת הינם האירועים המובילים ביותר בכל הקשור למתקנים המתנפחים. אם גם ילדכם גדל בשנה, העניקו לו ולחבריו הטובים מסיבת צבעונית, דינאמית ומשחררת עם מתקנים בגדלים ועיצובים שונים.

 

4. אירוע קיץ בחצר הבית

הקיץ בישראל הינו קיץ ארוך המאפשר לכם ליהנות ממזג האוויר תחת כיפת השמיים. ערכו אירועי קיץ בחצר שלכם עם עוד משפחות חברים, עם המשפחה הקרובה או עם השכנים הסמוכים אליכם. הפעילו את הילדים בפעילות מהנה, חברתית ומגבשת!

 

5. פעילות דינמית בחודשי החורף!

גם אתם רוצים לחגוג עם הילדים חורף חם? המתקנים המתנפחים מתאימים גם לאירועי החורף השונים! ניתן לשלב מתנפחים בגדלים שונים גם במועדוניות ומתחמי אירועים המיועדים לילדים.

 

6. אירוע משפחות של החברה שלכם

מי אמר שאירוע עסקי חייב להיות בהכרח אירוע אליו מגיעים עם חליפות ויועץ אישי? אחד מהאירועים העסקיים החשובים ביותר הוא אירוע המשפחות, בו זוכות משפחות העובדים להכיר ולכייף! אם הילדים של העובדים כלולים ברשימת המוזמנים, כדאי מאד

לשלב מתנפחים.

7. יום ספורט בית ספרי

ימי הספורט בבתי הספר הינם חגיגה של ממש שהילדים לא יכולים לחכות לה! לצד טורנירים ותחרויות בריצה, כדורסל וכדורגל, העניקו ליום הספורט מימד נוסף עם שלל מתקנים מתנפחים המעודדים את הנעת הגוף.

 

8. פעילות לחופשת האביב הארוכה

גם חופשת הפסח הינה חופשה ארוכה שצריך למצוא בה תעסוקה לילדים. מאחר ומדובר על חופש כה ארוך, נדמה כי מדובר על אירוע בפני עצמו! מתנפחים תוכלו לשלב בחצר הפרטית, בפארק העירוני או בגן השכונתי. התלכדו כמה משפחות וחגגו עם הילדים את חופשת האביב הקסומה והנעימה.

 

9. במקום מסכים, קופצים – מתנפחים בחופש הגדול!

החופש הגדול הינו החופש המאתגר ביותר עבור ההורים: המון ימי חופשה שצריך להעסיק בהם את הילדים. לא תמיד צריך לצאת מחוץ לבית על מנת ליהנות מפעילות, אלא שניתן לערוך את הפעילות בבית. גם בחצר הפרטית שלכם אשפר לשלב מתנפחים. רגע לפני שהילדים מתמכרים לשעמום ולשהות ארוכה אל מול המסכים, שלבו גם אתם מתנפחים בלו”ז החופשה!

 

10. היכן שיש ילדים, ישנה שמחה גדולה – קופצים מאושר!

בכל אירוע שאתם חוגגים ורשימת המוזמנים כוללת גם ילדים, המתקנים המתנפחים הינם אורחי כבוד! העניקו גם אתם לילדים רגעים של כייף, חברה ואושר.

 

שתפו ברשתות החברתיות: