מתנפחים

אם יש קהל שקשה לרצות אותו הוא קהל הילדים. יחד עם זאת, בעת שמצליחים לקלוע לטעמם ולהבין מה הם אוהבים, קל מאד לכבוש אותם ולהעניק להם רגעים אינסופיים של כייף! אתם חוגגים בקרוב אירוע שהקהל בו הוא קהל של ילדים? אתם לא צריכים לעשות יותר מדי, אלא פשוט לדאוד לשירות של מתנפחים מבית “טרמפולינו”! המטרה שלנו עם הקמתנו הייתה ברורה: להפיק אירועים בצבע, שמחה ופעילות פיסית. אנחנו מתחדשים דרך קבע במתקנים מתנפחים חדשים על מנת להעניק מימד של התרגשות בכל פעילות מחדש!

המתקנים המתנפחים שלנו מגיעים בצבעים שונים, גדלים שונים וצורות שונות, כאשר גם ישנם מתנפחים ייחודים כמו מתקנים המשלבים טיפוס וכמו מתקנים המותאמים לפעילות עם מים. אנחנו שמחים לככב באירועי הילדים ולהפוך כל פעילות שאתם חוגגים לפעילות מאתגרת, מלכדת ומהנה. מתנפחים להשכרה דרכנו ניתן לשלב באירועים פרטיים ועסקיים הנערכים במתחמים סגורים ותחת כיפת השמיים.

ליווי מקצועי ואישי כל הדרך אל חבילת המתנפחים המושלמת

עוד לפני שהמתקנים ישתלבו באירוע שלכם, נתנהל מולכם ונעניק לכם שירות אישי ומקצועי. האמונה שלנו היא שהשירות הינו חלק בלתי נפרד מהחוויה, כך שאנו מעניקים לכם שירות המוענק על ידי צוות מיומן, מקצועי, אחראי ואמין. הבחירה שלכם לבחור במתקנים המתנפחים לשילוב באירוע שלכם הינה בחירה המפקידה בידינו אחריות גדולה: לשמח את הילדים ולהעניק להם זיכרונות מתוקים של ילדות נפלאה. יחד אתכם, נבחר את חבילת המתנפחים המתאימה לאירוע, תוך שנאפיין יחד אתכם את הצרכים המשתנים: גיל הילדים, מספר הילדים המשתתפים, האם מדובר על אירוע בנים או בנות, האם משלבים את המתקנים בחלל סגור או פתוח וכדומה.

 

כל הילדים קופצים רוקדים: מתנפחים באירועים

מדוע מתנפחים להשכרה מסתמנים כדרך הבטוחה שלכם לשמח את הילדים באירוע? כידוע, ילדים הינו קהל שקשה מאד לרצות, להפתיע ולרגש. הבשורה המשמחת היא שעדיין ניתן להפתיע אותם ועושים זאת עם קלאסיקה! גם אתם, כילדים, קיפצתם מאושר על המתקנים והעובדה היא שהם קיימים עד היום. ללא כל ספק מדובר על קלאסיקה על זמנית שממשיכה לשמח דורות שלמים. היתרון הגדול של המתקנים המתנפחים הוא העובדה כי הם מתאימים גם לבנים וגם לבנות. בעוד ישנן פעילויות המכוונות לבנות ופעילויות המוגדרות לבנים בלבד, מתקנים שמשמחים את כל הילדים וכך הם מתאימים לאירועים רבים!

 

פעילות שבה כל הילדים משתתפים

בעוד הדור שלכם כהורים היה דור פעיל יותר ואקטיבי יותר, הילדים של היום מבלים את מרבית שעות היום בישיבה ממושכת אל מול המסכים השונים. מתנפחים הם ההזדמנות שלכם לזכות בדיל המושלם: פעילות מהנה לילדים והפעלת הילדים בפעילות פיסית. נדמה כי כיום קשה מאד להפעיל את הילדים בפעילות גופנית, אך ניתן לעשות זאת עם מתקנים שעליהם הם קופצים מאושר, נהנים מטעם החופש ועוברים חוויה מלכדת ומשמחת עם החברים הטובים. המתקנים מגיעים בגדלים שונים ומתאימים לאירועים קטנים וגדולים גם יחד.

 

מתקנים מתנפחים בתקציב שלכם

מאחר ואטרקציה של מתקנים מתנפחים מסתמנת כאטרקציה מושלמת לאירועי הילדים, לא אחת ישנם ההורים הסבורים כי מדובר על אטרקציה יקרה מאד שאינה נגישה לכל. עם “טרמפולינו” אנחנו שמחים לבשר לכם שגם אתם יכולים לשלב מתנפחים להשכרה באירוע של ילדכם! אנחנו יכולים לתכנן יחד אתכם את האירוע בתקציב המתאים ליכולת שלכם!  איך נעשה זאת? עם הגדרת תקציב לחגיגה. בעת שיש לכם תקציב, נוכל להציע לכם את האפשרויות הרלוונטיות הכוללות דילים של מתנפחים. יש ברשותנו קטלוג נרחב של מכירת מתנפחים ומתנפחים להשכרה בשלל גדלים, כך שגם אתם תוכלו לשמח את הילד שלכם עם מתנפחים לפחות פעם בשנה – ביום ההולדת!

חבילות מובילות בטרמפולינו

pack-7

חבילת דיסקו קידס

מתקן מתנפח מקורה המאובזר בתאורת לדים ורמקולים בתוך המתקן עצמו! הילדים לא יפסיקו לרקוד ולקפוץ בתוך המתחם – בלעדי בארץ! + הגברה ותאורה.

לפרטים נוספים

pack-8

חבילת טרמפולינו בייביס

"טרמפולינו בייביס"- ג'ימבורי 10 פריטים. לבחירה 3 מתקנים: "ספיידר מן"', "קשת בענן", בריכת כדורים. חבילה מושלמת לאירוע עם קטנטנים.

לפרטים נוספים

pack-9

חבילת ספורט קידס

מתקן קפיצה מתנפח "אתגרון" באורך 8 מ' עם מסלול מכשולים + 3 מתקני ספורט: כדורסל מתנפח ענק, מתקן קליעה למטרה, שער כדורגל מתנפח.

לפרטים נוספים

pack-1

חבילת סטנדרט-קידס

מתקן קפיצה מתנפח "פולה פולה" + מתקן קפיצה מתנפח "קומביין" הכולל מתחם קפיצה מאובזר ומגלשה + מכונת בועות/ מערכת הגברה לבחירה. עד 40 ילדים.

לפרטים נוספים

איך בוחרים את חבילת המתנפחים המתאימה ביותר?

מתנפחים להשכרה דרך “טרמפולינו” כוללים גם שירות אישי ולבבי עם ליווי לאורך כל הדרך. בכדי להבטיח שכל הילדים יהנו בחגיגה שאתם מתכננים, נעבוד יחד בשיתוף פעולה כאשר המטרה היא להתאים לכם את דיל המתנפחים המתאים ביותר. איך נעשה זאת? הדבר הראשון שנצטרך לדעת הוא כמה ילדים הולכים לחגוג עם ילדכם. ברשותנו מתנפחים קטנים מאד המתאימים למספר ילדים בודדים, אך גם יש ברשותנו מתקנים מתפנחים המתאימים לעשרות ילדים.

בנוסף, חשוב שנדע אם אתם חוגגים במועדון ילדים סגור או בפארק פתוח. הסיבה שאנו מתעניינים לגבי נתון זה היא על מנת להבטיח שלא תהיה כל מגבלה של מקום או מגבלה של גובה עם המתקן המתנפח. כל עוד אתם חוגגים במרחב הפתוח אין כל חשש למגבלת מקום, אך במידה ואתם חוגגים במועדון או אולם ילדים, חשוב שנתאים מתקן בגודל מתאים. כמו כן, נבקש לדעת את מין הילד החוגג. הקטלוג העשיר שברשותנו כולל מתנפחים במגוון רחב של צבעים, צורות ועיצובים. לכן, אנחנו יכולים להתאים לכם מתנפחים טרנדים המתאימים לעולמות התוכן של הילדים כיום.

“טרמפולינו” לא מתפשרים על בטיחות!

עבור הילדים, הדבר החשוב ביותר בחגיגה הוא לקפץ לגובה. הדבר החשוב ביותר עבורנו? להבטיח אירוע בטיחותי!

ישנן לא מעט חברות העוסקות בשירות של מתנפחים להשכרה, אך מעטות החברות הפועלות כחוק ועל פי התקנות המחמירות ביותר. אנחנו ב”טרמפולינו” הצבנו לעצמנו סטנדרט מחמיר של בטיחות על מנת להעניק לכם, ההורים, שקט נפשי לאורך כל כל האירוע. אנחנו עובדים בצמוד לכל האישורים הנדרשים, לרבות ביטוח מקיף ותעודת מפעיל בתוקף מטעם האגודה לאטרקציות. כעת? הילדים אכן יכולים לקפוץ משמחה!

בחגיגה שלכם אתם לא צריכים לעבוד: דיל מושלם לאירוע!

החוויה שלכם מ “טרמפולינו” לא מתחילה ונגמרת עם מתנפחים להשכרה! אנחנו שמחים להציע לכם את הדיל המושלם לאירוע שלכם הכולל מניפה רחבה של שירותים נוספים שתפטור אתכם מכל התעסקות נוספת: אנחנו מציעים גם חבילות אטרקטיביות לאירועים הכוללות דוכני מזון, ציוד הגברה, אטרקציות כדוגמת בועות סבון, תאורה ייחודית, בלונים ומגנטים. כשאתם עובדים אל מול ספק אחד, אתם עובדים פחות ויכולים לשלוט יותר על הפקת האירוע שלכם. אנחנו נשמח להיות חלק משמעותי באירוע המשמח של ילדכם!

ואיך החום פתאום עולה: מתקנים מתנפחים בעונת הקיץ!

את האירוע שלכם אתם חוגגים בעונת הקיץ? הקיץ הישראלי ידוע לכולם: קרני שמש יוקדות והלחות מתישה. המתקנים יכולים להשתלב גם באירועי הקיץ עם שילובם בפארקים וגנים ציבוריים. המתקנים המתנפחים שלנו המותאמים לעונת הקיץ הינם מתקנים המשלבים גם פעילויות מים עם מגלשות מהנות שהופכות את הפעילות לאקסטרימית ומאתגרת! לצד המתקנים המיועדים לפעילות עם מים, ברשותנו גם כדורי ענק שניתן לשלב בפעילויות קיץ בבריכה!

המתנפחים: לא רק באירועי ילדים!

ימי הולדת וימי ספורט של בית הספר אינם האירועים היחדים בהם משלבים מתקנים מתנפחים לילדים! שימו לב: אם אתם עורכים אירוע עסקי מסוג אירוע משפחות, חשוב שתדאגו גם לתעסוקה לילדים. המתקנים באירועים מסוג זה הינם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למען הילדים שהינם אורחים באירוע. מלבד הכייף הגדול שמחכה לילדים, המתנפחים תורמים גם עם הנראות שלהם והם מייצרים אווירה של הפנינג שמח וצבעוני!

מתנפחים מבית “טרמפולינו” – כך מתחילים את החגיגה!


 

צור קשר

מלא את הטופס ונשוב אליך תוך זמן קצר:

טרמפולינו

הפקת אירועים עם מתנפחים

077-9967108

  עומרי מנצור
  רחוב הזית 10 כפר בילו ב'.
  trampolino88@gmail.com
  טרמפולינו

jumping