מתנפחים לחגיגת יום הולדת

כל ילד מצפה ליום ההולדת שלו יותר מכל יום בשנה- הם כבר עורכים רשימת אורחים, מפנטזים על הממתקים והמתנות ויותר מהכול חושבים על האטרקציות והפעילויות שאתם ההורים מכינים להם. אחת האטרקציות שילדים הכי אוהבים זה ללא ספק המתנפחים 😊 

אם יום הולדתו של ילדכם מתקרב ואתם מחפשים עבורו מתנות ליום הולדת – יש לנו את הפתרון המושלם! במקום מתנה סטנדרטית תוכלו להפתיע אותו ולהשכיר מתנפחים ליום אחד ובכך להעניק לו חוויה מהנה ובלתי נשכחת עם כל החברים. קיימים מספר סוגים של מתנפחים – ריכזנו לכם את הפופולאריים ביותר שיוכלו לשדרג גם לכם את החגיגה: 

 

  • מתנפחי קפיצה- המתנפחים הקלאסיים שכולנו מכירים שעיקר ההנאה היא לקפוץ ולהשתולל. מתנפחים אלה מגיעים בשלל צבעים ודוגמאות כמו בצורת טירות, חיות ואפילו דמויות מסרטי הילדים האהובים. תוכלו למצוא גם מתנפחי קפיצה עם כדורים, ספוגים, בלונים ועוד.
  • מתנפחי אקסטרים- בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר מתנפחים מיוחדים עם אופי קצת יותר בוגר שמתאים לגיליהם היותר מתקדמים. מתנפחי אקסטרים מאוד פופולאריים בקרב ילדים בגיל 8-14 שרוצים מתנפחים עם קצת יותר עניין. ישנם מתנפחי אקסטרים שבהם הילדים מתחרים אחד בשני כמו קירות טיפוס, הישרדות, מסלול מכשולים, כדורסל ומחניים, מלחמת לייזר בתוך מבוך ענק ועוד.

 

    • מתנפחי מגלשות- מתנפחי מגלשות דומות למתנפחי הקפיצה הקלאסיים וישנם אף הרבה מתנפחים שמשלבים בין השתיים. מתנפחי המגלשות לרוב יהיו גבוהים ויצטרכו ליווי צמוד של מבוגר וגם לזאטוטים וגם לילידם יותר בוגרים. 

 

  • מתנפחים למים- אם מדובר על אירוע במקום מיוחד עם מים מתנפחי מים יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. לרוב, תוכלו למצוא את כל סוגי המתנפחים שציינו גם במים עם התאמה מסוימת כמו מתנפחי מגלשות ששולחים את הילדים ישירות לבריכה, מתנפחי אקסטרים בסגנון “וויפאאוט” ועוד.

 

לרוב את המתקנים הגדולים תוכלו להשכיר למספר שעות וכן מחירם משתנה בהתאם למורכבות שלהם. כמו כן, כדאי לדעת שכיום ניתן להשכיר את מתנפחי הקפיצה הסטנדרטים במחיר של מאות שקלים בודדים ובמקרים מסוימים גם להשכיר סט שכולל מספר מתנפחים במחיר מוזל יחסית – כדאי לבדוק הצעת מחיר מסודרת מול חברת האטרקציות לאירועים. 

מתנפחים לילדים- פשוט לתפעול והרכבה.

הורים רבים נמנעים מלבחור במתנפחים בתור האטרקציה המרכזית במסיבת יום ההולדת מכיוון שהם חוששים מעניין התפעול, ההרכבה וכל הלוגיסטיקה שכרוכה במתנפחים. ראשית, חשוב לציין כי אם תרצו אטרקציה זו יכולה להגיע עם מפעילים מקצועיים שיוכלו לסייע לכם לתפעל את המתקנים לאורך כל האירוע. גם אם אתם מעדיפים לחסוך את העלות הזו, כדאי לדעת שלרוב המתנפחים יגיעו עד אליכם עם הובלה

 

שתפו ברשתות החברתיות: