משכירים או קונים את המתנפחים

לא שצריך להרחיב על מתנפחים ולספר על כמה הילדים אוהבים אותם, אך אם יש משהו שכן צריך להרחיב עליו הוא האם כדאי להשכיר אותם או לרכוש אותם. בסופו של דבר, לכל אחד מתאים דיל שונה, וכיום ניתן לבצע שידוך מושלם בין הצרכים ובין הפתרונות – לפחות בכל הקשור למתקנים המתנפחים. אז רגע לפני שגם הילדים באחריותכם קופצים מאושר על המתנפחים, איזה דיל מתאים לכם יותר?

 

קניית מתנפחים: בעלי עסקים ומשפחות בבתים פרטיים

אם כן, למי מתאימה רכישה של מתנפחים? ראשית, אם אתם בעלי עסקים כדוגמת קייטנות, גני ילדים או שאתם מפעילים פינות ג’ימבורי במרכזי קניות, אין כל ספק כי דיל הרכישה מתאים לכם יותר. שימו לב כי השכרה פעם אחר פעם עלולה לעלות לכם המון כסף, כך שמדובר על עסקה לא כדאית. כמו כן, במידה ואתם אנשים פרטיים הנהנים מחצר הצמודה לבית הפרטי שלכם, מומלץ גם לכם להשקיע ברכישת מתנפחים במידה ויש לכם ילדים קטנים. מדובר על פעילות נפלאה וממריצה שהילדים לא יודעים ממנה שובע, כך שהמתנפחים יוכלו להיות אורחי קבע של ממש בחצר שלכם.

 

משכירים: אירוע חד פעמי, חגיגת אירוע לילדים

שירות של השכרת מתנפחים הינו שירות נפלא שבא לתת מענה נקודתי לאלו מכם הדורשים במתנפחים לאירוע חד פעמי. המתקנים המתנפחים הינם מתקנים שלרוב מסמלים יציאה משגרה, ועל כן הם משולבים באירועים כמו ימי הולדת, אירועי גיבוש, ימי ספורט בית ספריים או במסגרת קייטנות. על כן, במידה ואתם מעוניינים במתנפחים עבור אירוע בודד בלבד כאשר אין ברשותכם עסק העוסק בפעילויות לילדים, ההמלצה היא שירות ההשכרה. באופן זה, אתם זוכים ליהנות מהמתנפחים לאירוע בודד והמחיר בהתאם.

 

היתרון של ההשכרה: גיוון במתנפחים בכל אירוע

לכל דיל ישנו יתרון המייחד אותו. כאשר מדובר על השכרה של מתנפחים, הרי שאתם לא מתחייבים לסוג אחד של מתנפחים. כידוע, המתנפחים כיום מגיעים בצורות שונות, גדלים שונים וצבעים שונים, כך שמדובר על עולם שלם המרגש את הילדים. על כן, עם שירות השכרה שאתם נהנים ממנו אחת לתקופה, אתם יכולים לגוון במתקנים המתנפחים וכך סף הריגוש של הילדים לא מפסיק לעלות. כמו כן, תוכלו להתאים את המתנפח במדוייק לכל אירוע עם התאמת גודל המתקן למספר הילדים המתארחים באירוע שאתם מארגנים.

 

היתרון של הקנייה: הוצאה חד פעמית, רווח אינסופי

ומנגד, היתרון הבולט ביותר של רכישת מתנפחים הוא כמובן החיסכון הכספי. רכישת מתקן מתנפח למעשה מצריכה מכם השקעה חד פעמית בלבד, כאשר הרווח שלכם ובעיקר של הילדים הוא אינסופי. שוב חשוב לציין כי רכישת המתנפחים כדאית לכם בעיקר אם אתם מפעילים פעילויות לילדים או במקרים בהם אתם מפעילים אותם חדשות לבקרים במסגרת פרטית. לטווח הארוך, אתם זוכים ליתרון כלכלי משמעותי.

 

שתפו ברשתות החברתיות: