מעכשיו אפשר להביא את הילדים לאירוע

כל הורה מכיר את הרגע הזה שמקבלים הזמנה לאירוע ומיד מתחילים לחפש פתרון לילדים: עוד פעם לבקש מסבתא לשמור עליהם? אולי להביא בייביסיטר בתשלום? האם הם כבר מבוגרים מספיק כדי להישאר לבד בבית? ואם אין ברירה וצריך לקחת אותם לאירוע, מה הם יעשו שם? צריך להביא משהו שיעסיק אותם, או לקחת סיכון שיהיה להם משעמם. מה עושים?

מצד שני, ילדים אוהבים מתנפחים. יעיד על כך כל ילד שאי פעם נכנס לג’ימבורי וסירב לצאת ממנו רק כדי לקפוץ עוד כמה פעמים בטירה או לגלוש במגלשה מתנפחת. אלא שעד לאחרונה המתנפחים נשארו אך ורק בתוך מתחמי המשחקיות או באירועים גדולים שאורגנו על ידי מוסדות עם תקציבי ענק, ואילו כעת אפשר לראות אותם יותר ויותר גם באירועים פרטיים, משפחתיים וקטנים יחסית. במילים אחרות, אם חיפשתם פתרון לילדים – מצאתם.

למה כדאי לשכור מתנפחים לאירוע

מאז ומעולם השכרת ציוד לאירועים הייתה פתרון אידיאלי עבור כל מי שביקש לארגן כנס עסקי רב משתתפים או יום הולדת למשפחה. תחת הכותרת הזו נכנסו באופן קלאסי השכרת שולחנות וכסאות, השכרת ציוד הגברה וכדומה – אולם אירועים כאלה בדרך כלל לא לקחו בחשבון את המוזמנים שמגיעים עם הילדים שלהם.

השכרת מתנפחים, לעומת זאת, מאפשרת למפיקי האירוע לדאוג גם לתעסוקה, עניין והנאה עבור הילדים. לא עוד שעמום ליד השולחן, ריבים בפינת האולם או הירדמות על הידיים – אלא חוויה כיפית עבור ילדים בטווח רחב של גילאים; זאת בין אם האירוע שלכם מיועד למבוגרים בלבד, כגון כנס עסקי עם הרצאות ופאנלים מלאי מלל, ובין אם מדובר באירוע שהילדים הם חלק ממנו כמו יום הולדת משפחתי.

חשוב לשים לב!

לפני ששוכרים מתנפחים עבור האירוע, חשוב לקחת בחשבון מספר דברים. בראש ובראשונה כמובן יש להעריך את מספר הילדים שיגיעו לאירוע, שהרי אין טעם להביא עשרה מתנפחים עבור שלושה ילדים ולחלופין מתנפח אחד לא יספיק לקהל גדול מאוד.

בנוסף יש לבדוק האם המחיר המצוין באתר כולל רק את המחיר של השכרת המתקן המתנפח עצמו (יחד עם המפוח המצורף אליו) או שהוא כולל גם מחירי הובלה והתקנה במקום. צריך גם לזכור שיש להציב לפחות אדם אחד שיפעיל את המתנפח – ובמקרה כזה יש אפשרות שהמתקן יופעל על ידי איש צוות בתשלום או אדם מטעם מפיקי האירוע (למשל אחד ההורים).

כמו כן יש לבדוק מראש את השטח בו מתוכנן להתקיים האירוע: למשל האם יש בו נקודות חשמל או שיש צורך גם בהשכרת גנרטור וכן הלאה.

לסיכום

מתנפחים הם דרך נהדרת ליצור אירוע בלתי נשכח המיועד לילדים או לאפשר להורים ליהנות מאירועים מסוגים שונים בידיעה שילדיהם עסוקים במשחק מאתגר ואנרגטי. אם אתם מתכננים להפיק אירוע בקרוב, כדאי לשקול השכרת מתנפחים ולהבטיח שכל המוזמנים ייהנו ממנו במידה שווה – הן המבוגרים והן הילדים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: