מחזירים את הילדים לתנועה עם מתנפחים להשכרה

סביר כי אם הייתם מציעים לילדכם אחר הצהריים של כייף מחוץ לבית עם פעילות גופנית, הם היו מסרבים בנימוס וממשיכים לבלות את זמנם הפנוי אל מול הטלוויזיה או מסך המכשיר הסלולארי. הילדים של היום כמעט ולא מניעים את גופם, אך לא אבדה התקווה! באירוע הבא שאתם חוגגים משלבים מתנפחים להשכרה!

הקווים לדמותם של הילדים של שנת 2018

הילדים שאתם הייתם אינם הילדים שילדכם כיום. מהפכת האינטרנט והתפתחות הטכנולוגיה המתקדמת הביאו עמן בשורות חדשות שגם שינו במידה רבה את הילדות של הילדים: בעוד אתם הייתם ילדים שבילו את זמנם הפנוי במשחקי חברה המבוססים על פעילות גופנית, הרי שהילדים של היום מבלים את זמנם הפנוי וגם זה שאינו פנוי בישיבה ממושכת. גם אתם כהורים מתחתם ביקורת רבה על אותם מסכים אליהם הילדים מרותקים, ואכן, נדמה כי הילדים של היום כמעט ולא נמצאים בפעילות. באירוע הבא שאתם חוגגים, תוכלו לגרום לילדים להתאהב בפעילות ובהנעת הגוף עם מתנפחים להשכרה!

המתנפחים: מחזירים את הילדים לתנועה!

אם תחשבו על זה, גם אטרקציות שונות שניתן לשלב באירועים עם ילדים מבוססות ברובן הגדול על ישיבה ממושכת ועל חוסר פעילות מצד הילדים: החל מסדנאות יצירה בהן הילדים נשארים ישובים ועד מופע של קוסם העומד על הבמה והילדים ישובים כקהל. עם מתנפחים להשכרה, הילדים חוזרים להניע את גופם! מעבר לכך שמדובר על פעילות גופנית שהינה כמובן מבורכת, הרי שהפעילות לכשעצמה משחררת מתחים אצל הילדים, מעלה להם את מצב הרוח וגורמת להם לחוש בטעם החופש עם כל קפיצה וקפיצה על המתקן המתנפח.

הרבה מעבר לקפיצה ממושכת: מלכדים ומגבשים את הילדים

מתנפחים להשכרה שתשלבו באירוע שאתם חוגגים מעניקים לכם את כל שתוכלו לבקש ואף יותר. בעוד המטרה שלכם מהמתנפחים היא להעניק מימד של כייף ובידור לילדים, הרי שאתם מקבלים יותר – הרבה יותר! ראשית, הילדים כאמור מניעים את גופם ולא נשארים במצב סטטי. כמו כן, המתנפחים מקדשים את ערך החברות והופכים את הילדים למגובשים, מלוכדים וכאלו הנהנים מפעילות חברתית משותפת. הקפיצה על המתנפחים חייבת להתבסס על שיתוף פעולה והקשבה לחברים, תוך שנותנים לכל אחד מקום ומכבדים את החלל בו הוא קופץ. באופן זה, אתם משלבים גם אלמנטים חינוכיים באירוע שאתם חוגגים!

מיום ההולדת ועד ימי הספורט בבית הספר

אז באילו אירועים ניתן לשלב מתנפחים להשכרה? המתנפחים מתאימים את עצמם אל האירוע שאתם חוגגים במאת האחוזים! בכל אירוע בו נוכחים ילדים, המתקנים המתנפחים מתאימים. אם אתם חוגגים יום הולדת לילד האהוב שלכם ורוצים לשלב אטרקציה במחיר נוח, המתנפחים הינם התשובה עבורכם! כמו כן, המתנפחים יכולים להשתלב גם כאטרקציה מובילה ביום הספורט שעורכים בבית הספר. המתנפחים מעניקים מימד של כייף, צבע ופעילות גופנית דינאמית ומשחררת.

כמה עולים מתנפחים לאירועים?

מתנפחים להשכרה מוצעים לכם בכמה פורמטים: מתנפחים בודדים או חבילות המשלבות כמה מתנפחים. מדובר על אטרקציה בטוחה במחיר נוח! תכולו לבחור את המתנפח המתאים לכם ביותר מתוך הקטלוג העשיר של “טרמפולינו”! יש להתאים את המתנפח בהתאם לכמות הילדים וסוג האירוע. מכאן והלאה? קופצים משמחה!

 

שתפו ברשתות החברתיות: