מה קורה כשאתם חוסכים במספר המתנפחים באירוע

 

כשאתם מפיקים אירוע, הדבר הראשון שאתם עושים הוא להגדיר מסגרת תקציבית שתנחה אתכם לאורך כל הפקת האירוע. הגדרת תקציב הינה מבורכת, אך חשוב לזכור כי ישנם דברים בהם לא תוכלו לחסוך. אתם חוגגים אירוע עם ילדים במסגרת בית הספר, אירוע קיץ או במסגרת פרטית? אטרקציה של מתנפחים יכולה להתאים לכם, אך דעו כי בעת שאתם לא מתאימים את מספר המתנפחים למספר הילדים, אתם פוגעים בחוויה של הילדים.

 

המתנפחים כבר לא יתפקדו כתפאורת אירוע

נניח ואתם עתידים לחגוג אירוע עם 100 ילדים ואתם מביאים אל האירוע מתנפח אחד המתאים ל-60 ילדים, הרי שהמתנפח כבר לא יוכל לתפקד כתפאורה באירוע שלכם. הסיבה לכך די פשוטה: כמות הילדים גדולה בהשוואה לגודל המתנפח, כך שבמקום שהמתנפח יהיה התפאורה של הילדים, הילדים הופכים להיות התפאורה של המתנפח. שימו לב כי בכוחם של המתנפחים להוסיף המון צבע לאירוע שלכם, אך בעת שאינכם מתאימים את המתנפח או המתנפחים למספר הילדים החוגגים, יוצא מצבר שהמתנפח נבלע באירוע ולא יוצר כל אפקט עיצובי מרשים.

 

צפיפות וחוסר שביעות רצון מצד הילדים

הבעיה הגדולה באמת היא בעת שהמתנפח קטן מדי למספר הילדים המגיעים לאירוע. הרצון שלכם לחסוך בעלויות האירוע מובן, אך זיכרו תמיד כי ישנם דברים שלא באמת ניתן לחסוך בהם או כדאי לחסוך בהם. גודל המתנפח הוא אחד מהם. בעת שהמתנפח יהיה צפוף מדי לילדים, הרי שהם לא יצליחו ליהנות ממנו, תוך שמדובר על פעילות מסוכנת שלא כדאי לערוך אותה בכל מקרה. אם אתם יודעים כי אתם עתידים לחגוג אירוע עם 30 ילדים, דאגו למתנפח המתאים ל-40 ילדים, ואם אתם עתידים לחגוג אירוע עם 50 ילדים דאגו למתנפח המתאים ל-60 ילדים. תמיד כדאי לדאוג לגודל אקסטרה, כאשר הדרך הקלה לחשב זאת היא עם תוספת של 10% לערך.

 

איך מונעים מצב שכזה? שידוך בין מספר הילדים והמתנפחים

הבסיס להפקה מוצלחת של אירוע הוא בדיקות מקדימות והכנות מקדימות. בעת שאתם יודעים כמה אורחים אתם מזמינים לאירוע או כמה ילדים עתידים להגיע, אתם יכולים לשדך בין מספר הילדים ובין גודל המתנפחים או מספר המתנפחים. זיכרו כי מטרת העל היא להבטיח פעילות בטוחה לילדים, כך שמתקן קטן יותר שאינו מתאים למספר הילדים יכול להיות מאד לא בטיחותי. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות מראש, הרי שתוכלו לעשות זאת.

 

הפתרון: דיל מתנפחים מושלם לכל אירוע!

כל עוד אתם חוגגים עם מספר קטן של ילדים, הרי שמתנפח אחד יכול להספיק. מה קורה בעת שאתם חוגגים עם עשרות ילדים? תוכלו לבחור בדיל מתנפחים הכולל כמה מתקנים בגדלים שונים. באופן זה, גם תשלמו פחות על החבילה, וגם הילדים יזכו ליהנות מקפיצה על מתנפחים שונים, תוך שהמתנפחים יעניקו לכם חגיגה מרשימה של צבע עם תפאורה מרשימה וייחודית.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: