מדוע כדאי לשלב מתנפחים באירועים למבוגרים?

על מה אתם חושבים בעת שאתם חושבים על מתקנים מתנפחים? לבטח על ילדים מקפצים משמחה ואושר באירועי יום הולדת, ימי ספורט הנערכים בבתי הספר או על מתקנים המוצבים במרכזי הקניות השונים. למרות שהקישור המיידי שעושים הוא עם קהל הילדים, דעו כי המתקנים המתנפחים משתלבים כיום יותר ויותר גם באירועים המיועדים למבוגרים. אתם חוגגים בקרוב אירוע שהקהל בו הוא קהל מבוגר? אז אולי עד היום הייתם רגילים לבלות את האירוע שלכם בצורה קצת אחרת, אך המתנפחים עושים קאמבק גם לאירועים רשמיים יותר עם “טרמופלינו”!

 

בכל מבוגר חי עדיין ילד קופצני

אירועים נערכים על בסיס יומים גם בסקטור העסקי וגם בסקטור הפרטי. מאחר וסף הריגוש רק ממשיך לעלות, נדמה כי צריך לחשוב על אלטרנטיבות אחרות מכל המקובל כיום באירועים הנערכים לקהל המבוגר. אתם חוגגים מסיבת רווקים או רווקות, יום הולדת בחצר הבית או אירוע חברים? החזירו לאירועים שלכם את רוח הנעורים ואת הכייף הגדול שהמתנפחים מעניקים. בכל אדם מבוגר חי ובועט לו עוד ילד קופצני שרוצה לשחרר אנרגיות. המתקנים המתנפחים של “טרמופולינו” מגיעים בשלל צורות וצבעים, כך שניתן להתאים אותם גם למשקלים של אנשים בוגרים – גם באירוע שלכם!

 

מתנפחים באירועים עסקיים: שוברים את הקרח

בעוד מתנפחים יכולים להשתלב גם באירועים פרטיים, יש להם מקום של כבוד גם באירועים העסקיים. אם פעם אירוע עסקי היה מסתכם בכינוס רשמי של העובדים לטובת הרמת כוסית, הרי שכיום המעסיקים רוצים להעניק לצוות העובדים קצת יותר. כל בעל עסק היה רוצה לזכות בצוות מנצח ומגובש, והמתקנים המתנפחים יכולים לשבור את הקרח ולבנות את הגשר הזה – בין עובדים לעובדים ובין מנהלים לעובדים. אם אתם חוגגים אירוע שמטרתו לשבור את השגרה, יש מקום של כבוד למתנפחים שניתן לשלב אותם גם תחת כיפת השמיים וגם בחללים סגורים.

 

מתנפחים באירועים עסקיים: תעסוקה נפלאה לילדים

מעבר לכך, מתנפחים משתלבים באירוע שלכם לא רק לטובת צוות העובדים, אלא גם בשביל הילדים המגיעים אל האירוע. האירוע העסקי החשוב ביותר בשנה עבור העובדים וגם עבור המעסיקים הוא אירוע המשפחות – אירוע שמטרתו להכיר בין המשפחות ולגבש את העובדים אפילו יותר. אירועי משפחות חייבים להיות מותאמים לילדים, זאת מאחר והם הקהל העיקרי באירוע שכזה. התעסוקה הטובה ביותר שתוכלו למצוא לילדים מגיעה בחסות מתקנים מתנפחים שהילדים יוכלו לקפץ עליהם בזמן שאתם תיצרו קשרים, תכירו את משפחות העובדים ותיהנו מהאירוע.

 

אירוע גיבוש לעובדים עם מתנפחים מותאמים למים

המתקנים המתנפחים לא מסתכמים במתקנים שניתן רק לקפוץ עליהם, אלא ניתן להפיק מהם הרבה יותר. אם אתם חוגגים את האירוע שלכם בעונת הקיץ, המתקן המתנפח המומלץ לכם ביותר הוא המתקן המשלב גם מים. לבטח גם לכם יצא לצפות במתקנים המתנפחים עם מגלשות המים שהם מתקנים צפים שניתן לשלב בתוך בריכות שחייה. אם החלטתם לגבש את הצוות שלכם באירוע גיבוש קייצי ורטוב – זו הדרך שלכם לשבור את הקרח ולגבש את העובדים היקרים לכם. אז מי אמר שמתנפחים מתאימים רק לאירועי ילדים? ממנפים את האירוע עם מתנפחים לאירועים!

 

שתפו ברשתות החברתיות: