מדוע כדאי לבחור בחבילת מתנפחים ולא במתנפח בודד

בתי ספר, מועצות מקומיות וגם אנשים פרטיים כבר יודעים: בכל אירוע אליו מוזמנים ילדים, כדאי לשלב מתקנים מתנפחים! בעידן בו הילדים מרותקים למסכים וקשה לגרות אותם עם גירויים אחרים, נדמה כי המתנפחים הם  אלו המצליחים לגרום לילדים לזנוח את המסכים ואת הישיבה הממושכת ולקפץ מאושר והנאה! רגע לפני שגם אתם מזמינים את כל הילדים לאירוע שאתם עורכים, דעו כי מומלץ לשלב באירוע מספר מתקנים מתנפחים ולא מתקן אחד בודד:

 

הפתרון המושלם לחגיגה עם עשרות ילדים!

אירועים שבהם מתארחים ילדים הם המון פעמים אירועים עם המון ילדים – עד לכדי עשרות ומאות של ילדים. אירועים שכאלו כוללים ימי הולדת, ימי חברה, פעילויות במסגרת קייטנות או תנועות נוער וכדומה. בעת שאתם משלבים מספר מתנפחים ולא מתנפח אחד, אתם מבטיחים חוויה נעימה ובטיחותית יותר לילדים. לכל מתקן מוצמדת גם המלצה לגבי מספר הילדים שיכולים לעלות עליו, כך שחשוב לקחת זאת בחשבון ולהערך מראש.

 

כך אתם יוצרים תפאורת אירוע מושלמת!

כעת, עם עונת הקיץ, מרבית אירועי הילדים נערכים תחת כיפת השמיים. בכל אירוע של ילדים, משקיעים בעלי האירוע גם בקישוט האירוע – השקעה שיכולה להגיע לאלפי שקלים עבור קישוטים חד פעמיים. במקום שתקדישו חלק מתקציב האירוע לקישוטים, תוכלו פשוט לשלב מספר מתנפחים המייצרים תפאורה עשירה וצבעונית. זיכרו כי המתקנים המתנפחים הינם מתקנים גדולים וגבוהים המייצרים מעטפת חזותית מרשימה שלא ניתן להתעלם ממנה. מנקודת המבט של הילדים? מדובר על תפאורה קסומה, צבעונית וגדולה מהחיים!

 

מעניקים לילדים חוויה מגוונת ועשירה

אפשר להודות בזה: קשה לכבוש את סף הריגוש של הילדים, וגם לאחר שמצליחים לכבוש אותו, הם מאבדים עניין במהירות רבה. מתקן מתנפח אחד יכול להיות חביב ולשמח את הילדים, אך מספר מתנפחים שישולבו באירוע שלכם יכולים להעניק לילדים חוויה מגוונת הרבה יותר! כל מתקן מתנפח בנוי בצורה אחרת, הוא מייצג מודל מסוים ומכיל בתוכו אלמנטים שונים. באופן זה, הילדים יכולים לנדוד בין מתקן למתקן כך שהם לא ידעו שובע במהירות והחוויה שלהם רק תלך ותגדל. מעבר לכך, מספר מתקנים מאפשרים לילדים לקפוץ מבלי לסבול מצפיפות במתקנים – כך שלכל ילד יהיה את המרחב שלו לקפץ מאושר.

 

באירועי הקיץ: מתנפחים עם מים לצד מתנפחים רגילים

סוגיית הגיוון לא באה לידי ביטוי רק בצורת המתנפחים, אלא גם בפונקציות שלהם! אם אתם חוגגים אירוע קייצי תחת כיפת השמיים, הרי שתוכלו לשלב את הלהיט החם ביותר: מתנפחים שניתן לשלב בהם מים. מדובר על מתנפחים ייחודים מאד המשלבים מגלשות שניתן להפוך אותן למגלשות מים. באופן זה, יהיה ניתן להציב באירוע שלכם מתקן המשלב מים ומתקן יבש לטובת הילדים הקטנים יותר או אלו שלא מעוניינים בפעילות מים. ועכשיו? קופצים!

 

שתפו ברשתות החברתיות: