מדוע המתנפחים הם האטרקציה הנבחרת באירועי הילדים?

עולם הילדים הוא עולם שלא מפסיק להתפתח ולהמציא את עצמו. לצד חידושים שעולים ומחליפים את אלו הקיימים, ישנן גם הקלאסיקות העל זמניות שגם אתם זוכרים בתור הורים. המתנפחים הם האטרקציה המובילה שניתן לראות כיום במרכזי השעשועים, הקניות ובאירועים שונים לילדים. מה הופך את האטרקציה לכזו שכדאי לכם לשלב באירועים שלכם?

 

חוויה מושלמת לבנים ולבנות:

 

המון פעילויות שנערכות עבור קהל הילדים הן פעילויות שבהגדרתן מתאימות יותר לבנים וכאלו המתאימות יותר לבנות: סדנאות היצירה, האיפור והסטיילינג שמורות לקהל הבנות המגלות עניין בתחומים אלו, בעוד פעילויות ספורט ואתגרים פיסיים יותר שמורים לבנים. כהורים שרוצים להפיק יום הולדת או כצוות חינוכי שרוצה לשלב פעילות מעשירה לילדים באירועי פתיחת השנה או סוף השנה, מתנפחים לאירועים מתגלים כפתרון האידיאלי! מעבר לכך שהפעילות הינה קלאסיקה רבת שנים, הרי שהיא מתאימה לבנים ובנות גם יחד. מדוע זה כל כך חשוב? משום שאינכם צריכים לדאוג לפעילויות נפרדות לבנים ולבנות, אלא לאגד אותם תחת אותה האטרקציה תוך שאתם מבטיחים את שביעות רצונם הגבוהה.

 

קהל היעד: מנעד רחב של גילאים:

 

שירות של השכרת מתקנים מתנפחים לילדים מתאים גם לבנים ולבנות, ובעיקר מתאים גם למנעד רחב של גילאים. מרבית הפעילויות המשתלבות במסגרות החינוכיות או במרכזי הקניות הן פעילויות המגבילות את המשתתפים על פי גילם. עם מתנפחים לילדים אתם מבטיחים פעילות המתאימה לילדים מגיל 4 ועד גיל 12. כך אתם יכולים לחגוג יום הולדת עם מספר אורחים רב, לשלב את הפעילות בבית הספר היסודי ולהבטיח כי כל הילדים יהנו ובעיקר אינכם צריכים להוציא כספים על פעילויות שונות שבאות לתת מענה לקבוצות גיל שונות, אלא אטרקציה אחת נותנת לכם מענה מלא!

 

לא אטרקציה, אלא גם תפאורה לאירוע:

 

אחד המוטיבים המרכזיים ביותר הוא התפאורה באירוע: הדוגמא הטובה ביותר שניתן לתת היא אירועי ימי ההולדת, בהם ההורים משקיעים כסף רב על קישוטים שונים לרבות בלונים, מייצגים ומיתוג של האירוע. עם השכרת מתנפחים אתם לא דואגים רק לאטרקציה באירוע שתשמח את כל הילדים, אלא גם נהנים מתפאורה צבעונית וייחודית באירוע של ילדכם. ענף המתנפחים כיום נמצא בשיאו, מה שאומר שישנו קטלוג מפואר ועשיר של דגמים שונים של מתנפחים המגיעים בשלל צבעים, צורות ועיצובים. מתקנים מתנפחים ליום הולדת הם כבר מהרבה מעבר לאטרקציה נקודתית, אלא הם מלווים את כל האירוע שאתם חוגגים!

 

אתם אף פעם לא מוגבלים על ידי מזג האוויר:

 

ישנן אטרקציות עונתיות המתאימות לאירועי הקיץ ואטרקציות המתאימות לאירועי החורף. עם מתקנים מתנפחים להשכרה אתם לא מוגבלים לעולם ויכולים לחגוג עם האטרקציה המנצחת בכל יום בשנה! ישנם מתנפחים להשכרה שניתן לשלב בחללים סגורים וכך להתאים את האטרקציה לאירועי החורף, בעוד ישנם המתנפחים שניתן לשלב תחת כיפת השמיים וכך לערוך חגיגה קייצית לילדים האהובים. בנוסף, כיום תוכל ולמצוא שירות של השכרת מתנפחים במרכז המציע מתנפחים המשלבים גם מגלשות מים – כך שמעניקים לילדים את הזכות ליהנות מכל העולמות באטרקציה בודדת אחת.

 

חוויה חברתית מגבשת המבוססת על שיתוף פעולה:

 

בגילאים קטנים, הילדים לומדים על ערך החברות ועל החשיבות הגדולה שבלהיות חבר ולעבוד בשיתוף פעולה עם יתר הילדים. שירות של השכרת מתקנים מתנפחים אינו מגיע רק לבדר את הילדים בפעילות קצרצרה, אלא ישנן עוד הרבה תועלות המגולמות בו. במתקנים המתנפחים הילדים לומדים לעבוד בשיתוף פעולה, לתת לכל ילד את מקומו במתקן, לסייע במידה ונופלים ולא מצליחים להתרומם בחזרה ולשחק בעדינות על מנת שלא לפגוע בחברים האחרים שנהנים מהמתקן. כך, ניתן לשזור באמצעות האטרקציה של מתנפחים להשכרה בזול גם ערכים חברתיים חשובים שישרתו את הילדים גם לאחר הפעילות.

 

ואתם? משלמים מחיר נוח:

 

כיום האטרקציות השונות המוצעות לאירועי הילדים עולות לא מעט כסף, מה שמביא אתכם לא אחת לוותר על אטרקציות לאירועים המתאימות לילדים. עם השכרת מתנפחים לאירועים אתם יכולים במחיר נוח לשמח את כל הילדים ולערוך פעילות מעשירה ומהנה שתעניק לכם סיפוק אדיר. כשמחשבים את העלות אל מול התועלת, מגלים כי אין מחיר לצחוק ולכייף של ילדים. השכרת מתנפחים בזול זמינה לכם ואין כל סיבה שלא תראו את הילדים קופצים לשמיים מאושר! וכעת? לחגוג!

 

שתפו ברשתות החברתיות: