למה שלא תיקחו אתכם לטיול מתנפחים לילדים?

כנראה שגם אתם תצליחו לזהות את עצמכם בתוך הסיטואציה הבאה: אתם, ההורים, מחליטים לנצל את השבת היפה ולצאת עם הילדים לטיול. אתם בונים על סיורים, ביקורים באתרים מעניינים וזמן איכות משפחתי, אך הילדים מפתיעים אתכם פעם אחר פעם: “משעמם לנו!”. 

טיול מוצלח יהיה טיול שגם אתם וגם הילדים תיהנו ממנו! הכל מתחיל ונגמר בתכנון נכון של הטיול שלכם. כשמדובר על טיולים עם ילדים, כדאי בהחלט להיערך מראש עם פעילות מותאמת לילדים, כזו שלא ניתן ליפול איתה. האם ידעתם כי גם אתם תוכלו לצאת לטיול משפחתי של יום או יותר עם מתנפחים?

שירות השכרת מתנפחים – גם לטיולים!

מתקנים מתנפחים אהובים על כל הילדים – בנים, בנות, ילדים בני 5 וגם ילדים בני 12. מדובר על פעילות שתמיד מצליחה, ואם לא די בכך, היא מגלמת בתוכה שלל יתרונות:

  • הפעילות מעודדת את הילדים להזיז את גופם ולהיות פעילים
  • פעילות המבוססת על הקשבה וכיבוד המרחב של כל משתתף
  • השקעה כספית נמוכה מאד שמבטיחה לילדים הנאה, ולכם ראש שקט!

מאחר והמתנפחים גדולים ומרשימים, רבים סבורים כי קשה מאד לתפעל אותם ובטח שלצאת איתם לטיולים. בפועל, תוכלו גם אתם ליהנות משירות של השכרת מתנפחים! אין כל צורך במפעיל או בניסיון בתפעול המתנפחים. עם השכרת המתנפח שתבחרו, תקבלו את כל הציוד הנדרש וגם הדרכה קצרצרה.

כך, כשתגיעו לתחנת עצירה – שמורת טבע, פארק גדול או מחנה אוהלים, תוכלו לנפח לילדים היקרים שלכם את המתנפחים. בזמן שהם יקפצו ויוציאו אנרגיות, גם אתם הורים יקרים תוכלו לקחת לעצמכם פסק זמן, לשבת רגע על רגל ולנוח בטיול שלכם.

מתנפחים ובטיחות – מה חשוב לדעת?

עוד הרבה לפני שחשוב לכם שהילדים יהנו, חשוב לכם להבטיח פעילות בטיחותית. לכן, כדאי להיצמד לכללים הבאים:

  • שימו לב כי כל מתקן מותאם למספר ילדים מוגדר מראש, ועליכם להיצמד להנחיות הברורות. לדוגמא: אין להעלות 10 ילדים על מתקן המיועד ל-5.
  • חשוב שמבוגר אחד ישגיח על הילדים, בעיקר אם מדובר על ילדים בגילאים קטנים 
  • אין לשלב מים במתקנים מתנפחים שאינם מותאמים למים

 

גם אתם מתכננים טיולים בארץ? לצד תכנון המסלול, עצירות הביניים ובחירה בהרכב המטיליים האידיאלי, תכננו מראש באילו פעילויות אקסטרה נוספות תפנקו את הילדים. בעוד מבוגרים יודעים להכיל שעמום, ילדים לא. היערכו מראש עם אטרקציות מתאימות לילדים, מסעדות לילדים ואפילו בתי אירוח המציעים פעילויות לילדים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: