למה כדאי להשכיר מתנפחים ולא לרכוש?

המון פעמים הבחירה הטובה ביותר היא לרכוש מוצר ולא להשכיר אותו. הסיבה? במקום לשלם דמי שימוש פעם אחר פעם, אתם משקיעים פעם אחת בלבד סכום מסוים, ומבטיחים שהמוצר יהיה שלכם. אז מובן שישנם אביזרים שונים שלא תשכירו כדוגמת המכשיר הסלולארי שלכם – זאת מאחר והשימוש בו הינו יום יומי. לעומת זאת, כשמדובר על מתנפחים שתפקידם לשבור את השגרה עם הילדים ולתת להם רגעים של כייף, אין כל סיבה לרכוש אותם. שירות של השכרת מתנפחים זמין לכם לאורך כל השנה! למה לקנות אם אפשר להשכיר בזול?

 

בפועל, הילדים לא כל היום קופצים

אז מדוע לא כדאי לרכוש מתנפחים אלא להשכיר אותם? הסיבה לכך די פשוטה: תדירות השימוש. בפועל, הילדים שלכם צמודים אל לוח זמנים המבוסס על מסגרות חינוכיות, מטלות שעליהם לבצע בבית וחוגים שונים אליהם הם רשומים. המשמעות היא שהילדים לא קופצים מבוקר עד ערב על המתנפחים, אלא מדובר על פעילות שהם זוכים לקחת בה חלק באירועים מיוחדים. על כן, אין כל סיבה לרכוש מתנפחים בשביל אירועים בודדים בשנה, אלא תוכלו ליהנות דרך קבע משירות של השכרת מתנפחים במחירים זולים דרך “טרמפולינו”!

 

שירות השכרה מאפשר לכם לגוון

מעבר לכך, בעת שאתם רוכשים מתקן מתנפח שיהיה ברשותכם, אין לכם כל יכולת לגוון וכך אפקט ההתרגשות של הילדים הולך ונעלם עם כל שימוש. מנגד, עם שירות השכרת מתנפחים אתם יכולים בכל אירוע שלא תחגגו לגוון עם מתנפח אחר על פי הבחירה שלכם. קולקציית המתנפחים הינה עשירה וכוללת מתנפחים בגדלים שונים המתאימים למספר מצומצם של ילדים או לקהל רב, ישנם מתקנים מתנפחים המשולבים עם מגלשות מים ומתנפחים בעיצובים המתאימים לבנים או לבנות. למה להתחייב מראש לדגם אחד ויחיד כשאתם יכולים לרגש את הילדים פעם אחר פעם?

 

חוסכים מקום רב באחסנה

ואם אתם צריכים עוד סיבה טובה, הנה היא: למה שמתקן מתנפח יתפוס לכם מקום? כשהמתקנים המתנפחים מקופלים, הם לא תופסים מקום רב, אך עדיין נדרש מכם להקצות להם מקום מיוחד במחסן שלכם. במקרים בהם אתם לא מקפלים אותם ומשאירים אותם מנופחים, מצטבר עליהם אבק, יורדים עליהם גשמים והשמש מחממת אותם וכך פוגעת בהם. עם שירות השכרה למתנפחים אינכם צריכים לדאוג לפתרונות אחסנה ייחודים, או לחילופין לטפח אותם בעת שהם מנופחים. שירות השכרת מתנפחים הוא שירות לטווח קצר: הוא מתחיל עם הזמנתם ומסתיים בתום האירוע שלכם. מערכת יחסים קצרת טווח שכזו משרתת אתכם על הצד הטוב ביותר ומעניקה לכם את טעם החיים הטובים.

 

מתנפחים באירועים מיוחדים ולא בשגרה

וזיכרו דבר נוסף: הילדים מקשרים את המתקנים המתנפחים לאירועים מיוחדים כמו יומי הולדת, מסיבות הפתעה, אירועי ספורט בבית הספר, צ’ופר מהצוות החינוכי ואירועי משפחות ממקום העבודה שלכם, ההורים. בעת שיהיה מתקן מתנפח קבוע בחצר הבית שלכם, הם יקשרו את המתקנים לכאלו המתכתבים עם השגרה, כך שכל ההתרגשות שלהם תרד משמעותית והם לא יצליחו ליהנות מהם. על כן, נסו לשמר את הטעם הייחודי ואת הכייף הגדול של הילדים ופנקו אותם במתקנים שכאלו רק באירועים מיוחדים!

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: