כשילדכם יקפוץ מהתרגשות עם מתנפחים!

בכל יום מחדש, אתם מגשימים לילדכם חלום של ילדות מאושרת! עם זאת, ישנו יום אחד בשנה שבו אתם רוצים לשמח יותר, לרגש יותר ולהפתיע יותר. יום ההולדת של ילדכם, הוא היום שבו הפכתם להורים גאים ומאושרים. אין באמת שאלה האם צריך לחגוג את היום הזה או לא, אלא שהשאלה הגדולה היא איך ראוי וצריך לחגוג!

פעילות של מתקנים מתנפחים נבחרת פעם אחר פעם על ידי המון הורים וילדים, כפעילות האטרקטיבית ביותר לחגיגות יום ההולדת! לשמחתכם, מדובר על פעילות שמגלמת בתוכה מניפה רחבה של יתרונות:

  • אטרקציית יום הולדת מושלמת לבנים ולבנות!
  • פעילות דינאמית לילדים בגילאי 4-12
  • פעילות במנגנון של שירות השכרה – אתם לא משלמים למפעיל
  • חגיגת יום ההולדת לא מוגבלת בזמן קצוב (בשונה מפעילות עם מפעיל)

מתקנים מתנפחים, פעילות ספורטיבית ופיתוח כישורים חברתיים

כשאתם חושבים על המתקנים המתנפחים, אתם ככל הנראה חושבים על דבר אחד: ההנאה הגדולה של הילדים! עם זאת, דעו כי בעת שאתם משלבים את המתנפחים כאטרקציה מרכזית ביום ההולדת, אתם מעניקים להם הרבה יותר:

  • ראשית, הילדים קמים סוף כל סוף מהמסכים! גם אתם מודעים לשעות המסך הרבות של ילדכם, אך לא ביום ההולדת! הילדים לוקחים חלק בפעילות דינאמית שמפעילה את הגוף וחושפת בפניהם כמה משחרר ומהנה להזיז את המכונה המופלאה – גופם.
  • המתנפחים מסייעים לילדים לפתח כישורים חברתיים. פעילות מהנה על המתקן המתנפח מחייבת את הילדים להיות קשובים לחבריהם, לסייע להם, לחלוק איתם מתקן בשיתוף פעולה מלא וכמובן – לקפוץ יחד! הילדים זוכים לקחת חלק בפעילות חברתית שמקרבת, מרחיבה ומעצימה את הילדים.

בלי תשלום מיותר למפעיל – אתם משלמים רק על המתקן!

שירות ההשכרה של המתקנים המתנפחים, מאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף בחגיגת יום ההולדת. כידוע, מרבית פעילויות יום ההולדת מבוססות על פורמט של הפעלה המועברת על ידי מפעיל. כך, התקציב שאתם צריכים להשקיע גדל, מה שהופך את החגיגה למועקה כלכלית. עם המתקנים המתנפחים אתם לא צריכים להשקיע כסף מיותר, פשוט מאחר ואתם משלמים אך ורק על המתקן המתנפח!

אין כל צורך בהפעלה ישירה של הילדים, אלא שתצטרכו אך ורק לפקח עליהם ולהבטיח פעילות תקינה על המתקן. עם ההזמנה, יהיה עליכם לאסוף את המתקן המתנפח מחברת המתנפחים, או לחילופין לתאם הובלה אליכם עם חברת הובלה שמציעה גם שירות של הובלת משטחים, פריטים בודדים וכיוצא בזה.

 

שתפו ברשתות החברתיות: