כמה יעלה לכם לשלב מתנפח באירוע שלכם?

גם אתם לבטח זוכרים בתור ילדים איך הייתם מגיעים עם ההורים שלכם אל מרכזי הקניות בסופי השבוע, תוך שהתחננתם אליהם שיעלו אתכם על מתקן מתנפח. האם משהו השתנה מאז? לא כל כך. המתקנים המתנפחים ממשיכים להיות נבחרי הילדים, ועל כן הם מתארחים גם באירועים הגדולים הנחגגים עבורם. כמה עולה לשלב מתנפח באירוע שאתם חוגגים? העלות משתנה בהתאם לגודל המתקן ומספר המתקנים בהם אתם דורשים:

דיל מתנפחים: החל מ-1000 שקלים

עוד לפני שמדברים על העלויות של מתנפחים לילדים, חשוב בעיקר להבין את אופי האירוע ולהבין כיצד ניתן לשלב מתנפח באירוע שלכם. אירועי ילדים יכולים להיות ימי הולדת קטנים עם כמה חברים טובים של ילדכם, והם גם יכולים להיות אירועי קיץ גדולים שבהם מתארחים מאות ילדים. בהתאם למספר הילדים שיתארחו באירוע, יהיה ניתן להתאים את הדיל המתאים ביותר וכך להבין את העלות המשוערת. בגדול, הדילים המוצעים מתחילים בעלות של כאלף שקלים, כך שמדובר על עלות המתאימה לכל כיס. אלו מכם שהתעניינו לגבי פעילויות שונות המיועדות לילדים, לבטח יודעים כי הפעלה ישירה של מפעיל מצריכה מכם לוותר על כמה אלפים.

מתי כדאי ללכת על דיל ולא על מתקן בודד?

ככלל, בעת שאתם רוכשים דיל של מתנפחים ולא מתנפח בודד, אתם נהנים מהטבה בדמות עלות נוחה יותר. כל עוד אתם חוגגים עם כמות גדולה של ילדים, כדאי לבחור בדיל המציע לכם מתנפחים בגדלים שונים, צורות שונות וצבעים שונים. המחיר המוצע לכם הינו מחיר זול יותר בהשוואה למתנפחים בהרכבה אישית שאתם בוחרים לבד. מתקן בודד לעומת זאת יתאים במקרים בהם אתם חוגגים יום הולדת עם עשרה ילדים, אם אתם רוצים לעשות יום כייף לילדים בגן וכדומה. כשם שישנם מתקנים המתאימים לעשרה ילדים, גם ישנם מתקנים עצומים שיכולים לעלות עליהם עשרות ילדים בו זמנית.

עלות מול תועלת: מה אתם מקבלים?

תמיד חשוב לחשב את העלות שלכם אל מול התועלת. במקרה הזה של מתנפחים, נדמה כי גם אתם וגם הילדים מרוויחים. ראשית, הילדים זוכים ברגעים של שחרור, חופש וכייף על המתקנים. ואתם, ההורים? העלות הכלכלית הנוחה שמאפשרת לכם לחגוג ובגדול לילדים. מעבר לכך, מדובר על מתקן המתאים למניפה רחבה של גילאים – כך שאתם יכולים להזמין קבוצות גילאים שונות לחגיגה שאתם מארחים. בנוסף, אתם יכולים לתפעל את המתקן המתנפח לבדכם, כך שאין כל צורך לשלם עלות נוספת עבור מפעיל חיצוני.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: