כל מה שאתם צריכים לדעת על שירות מתנפחים להשכרה

כיום, יותר מתמיד, ישנם המון שירותים שניתן לרכוש בשירות עצמי. המטרה? לאפשר גם לכם לפעול עצמאית מבלי להיות תלויים באיש שירות. דומה הדבר גם עם מתנפחים להשכרה! בעוד ישנם אלו השמחים לשמוע על כך שישנו שירות השכרה עצמאי למתנפחים, גם ישנם אלו שקצת נרתעים מהמחשבה כי הם יהיו אלו שיפעילו את המתקן המתנפח בעצמם. רגע לפני שגם אתם מונעים מהילדים שלכם לקפץ מאושר, דעו כי תוכלו לשלול כל חשש – גם אתם יכולים להפעיל את המתנפחים בקלות ומהירות!

 

אינכם צריכים לשלם עלות כפולה עבור מפעיל

שירות של מתנפחים להשכרה הוא לא שירות שרק מאפשר לכם להיות עצמאיים לחלוטין בהפעלת המתנפח, אלא שהוא שירות שחוסך לכם המון כסף. מה היה עד היום? במידה והייתם רוצים לשמח את ילדכם עם מתקנים מתנפחים, היה עליכם לסגור על דיל מתנפחים +מפעיל, כך שהיה עליכם לשלם במקרים רבים מחיר כפול על אותה הפעילות. הסיבה? עלות עבור המתנפח ועלות עבור המפעיל שלרוב הינו חיצוני ועובד בשביל החברה ממנה השכרתם את השירות. על כן, שירות של מתנפחים להשכרה חוסך לכם לא מעט כסף, זאת מאחר ואתם לא תלויים במפעיל חיצוני.

 

דקה אחת ויש מולכם מתנפח!

המתקנים המתנפחים הינם מתקנים גדולים מאד המייצרים נראות מרהיבה שבמידה רבה מחליפה תפאורה וקישוטים לאירוע. מאחר והנראות כל כך עוצמתית וכל כך יוצאת דופן, רבים סבורים כי תהליך הניפוח שלהם סבוך ומורכב. לשמחתכם, בעת שאתם מבצעים מתנפחים להשכרה דרך “טרמפולינו”, הילדים שלכם יוכלו לקפץ על המתקן המתנפח הנבחר בתוך דקה בלבד! אתם מקבלים ערכה מושלמת הכוללת את כל האביזרים הנדרשים לניפוח המתנפח שלכם. אם הייתם בטוחים כי עליכם לעבוד פיסית, דעו כי לא כך הדבר. כל הנדרש מכם הוא להיות קשובים להוראות ובתוך דקה אחת בלבד – הילדים קופצים!

 

המתנפחים מגיעים בגדלים שונים

אם היו ימים בהם הייתם אתם צריכים להתאים את האירוע שלכם למתנפחים, הרי שכיום המתנפחים הם אלו המתאימים עצמם לאירוע שלכם. הסיבה פשוטה: שירות של מתנפחים להשכרה הינו שירות שבא לענות על צורך, ולכן תשמחו לדעת כי ישנם מתנפחים בגדלים שונים. המשמעות היא שאינכם צריכים לשלם על מתנפח גדול מימדים המתאים לכ-60 ילדים במידה והאירוע שלכם כולל 20 ילדים בלבד. תוכלו לבחור את הגודל המתאים והצורה המתאימה – כך שמדובר על שידוך מושלם לאופי האירוע שלכם.

 

ישנם מתנפחים המיועדים לפעילות מים

ואם לא די בכך, דעו כי החוויה של הילדים יכולה להיות גדולה אפילו יותר. עם “טרמפולינו” תוכלו ליהנות גם ממתקנים מתנפחים שניתן להפוך אותם לפעילות מים מטריפה בימי הקיץ החמים. כל הנדרש מכם הוא להוסיף מים למתקן המתנפח ולאפשר לילדים ליהנות מקיץ בלתי נשכח!

 

שתפו ברשתות החברתיות: