כל היתרונות שבשילוב מתנפחים באירוע עסקי

אם גם אתם חשבתם על אירוע עסקי כעל עוד אירוע אפור, דעו כי אפשר גם אחרת! אירוע משפחות שאתם מארגנים לצוות שלכם הוא הכל חוץ מעוד יום שגרתי במשרד! זיכרו: עליכם לדאוג גם לילדים המגיעים אל האירוע:

 

1. תעסוקה נפלאה לכל הילדים

לא שתערוכות וכנסים אינם אירועים עסקיים חשובים, אך נדמה כי עבור מנהלות הרווחה וגם מנכ”לי החברות, האירוע העסקי החשוב ביותר בכל השנה הוא האירוע המארח את המשפחות – זה המוכר גם בשם “אירוע משפחות”. מדובר על אירוע חברה לכל דבר, המציע הפנינג של ממש לעובדים ולמשפחותיהם. המטרה? לגבש את העובדים דרך היכרות בין המשפחות, תוך שהדגש הוא על יום כייף חווייתי. תחילה, כל החוויה הייתה מותאמת לקהל המבוגרים, תוך שלא ניתנה כל תשומת לב לעובדה כי גם ילדים מגיעים אל האירועים האלו. כיום, שילוב של מתנפחים לאירועים באירועים כאלו הוא כמעט בגדר חובה, והם אכן מספקים את הסחורה עם הנאה אידיאלית לילדים.

 

2. כמנהלים, אתם שמים דגש על ערך המשפחה

בעת שישנם מתנפחים המיועדים לילדים, הם עושים שירות נפלא עבורכם – המנהלים. אירוע עסקי שכזה ששם את הדגש על רווחת המשפחה והילדים למעשה מעניק לכם נקודות זכות כמעסיקים. מי כמוכם יודע כמה קשה למצוא כיום עובדים טובים, כך שמעבר לגיוס של עובדים הרי שהאתגר הגדול באמת הוא השימור שלהם. אירוע עסקי וחווייתי שכזה יכול לעשות עבורכם שירות נפלא – גם לאורך האירוע עצמו וגם לאחריו. שביעות הרצון של משפחות העובדים רק תעצים את דמותכם כמעסיקים נפלאים שכדאי להשקיע בהם.

 

3. אווירת הפנינג שמחה ושונה משגרת היום

למרות שאירוע עסקי זוכה לשם “אירוע”, הוא עדיין נחגג תחת רשמיות מסוימת. על כן, בעת שאתם מחליטים לארגן אירוע משפחות מלכד ושמח לצוות העובדים, כדאי לשים את הדגש בדיוק על אותם ערכים. המתנפחים המשתלבים באירועים יוצרים אווירה של הפנינג שמח, מגבש וצבעוני. זאת בשונה כמובן מאירועים כדוגמת כנסים או תערוכות שהינם מיועדים לקהל אחר, ועל כן התפאורה בהם שונה לחלוטין.

 

4. חוויה בלתי נשכחת, דלק לעובדים להמשך

עליכם לזכור: עובד שטוב לו הוא עובד טוב. זו הסיבה שלאורך השנה אתם משקיעים רבות בימי עיון, אירועי חברה וגיבוש וגם אירועי משפחות. עם ההחלטה להפיק אירוע משפחות גדול לצוות העובדים ולמשפחות, שימו את הדגש על החוויה הניתנת לילדים: החל מדוכני מזון מפנקים, דרך קישוטים מרהיבים שימתגו את האירוע ועד שילוב אטרקציה מתאימה שתנעים את זמנם של הילדים כמו מתקנים מתנפחים.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: