כך תערכו יום הולדת בלתי נשכח לכל הילדים!

חגיגות יום ההולדת של ילדכם הם במידה רבה גם החגיגות שלכם: אתם נרתמים, מתכננים ועומלים היטב על מנת להפיק ליקרים לכם מכל יום הולדת בלתי נשכח! המון הורים מחפשים אחר הנוסחה המנצחת לחגיגת יום הולדת מושלם ונדמה כי אינכם צריכים לחפש נוסחאות מדויקות, אלא פשוט לדבוק בקלסיקות יום ההולדת שתמיד מצליחות. אז איך תחגגו יום הולדת שתשמח את הילד היקר לכם ואת כל הילדים החוגגים? רמז: מתנפחים וגם מתנה לכל הכיתה בדמות קולאז’ על קנבס.

 

האטרקציה המרכזית באירוע: המתנפחים

החלטתם להזמין את כל הכיתה אל חגיגות יום ההולדת? כעת עליכם לשלב אטרקציה המתאימה גם לבנים וגם לבנות. מצד אחד תוכלו להמר על מפעילים שטיבם אינו ידוע ותוכן הפעילות לא מוכר, אך גם תוכלו ללכת על קלאסיקה רבת שנים כמו המתקנים המתנפחים. מעבר לכך שהאטרקציה מתאימה גם לבנים וגם לבנות, היא גם מתאימה לימי ההולדת הנערכים תחת כיפת השמיים וגם אלו הנערכים במועדונים סגורים.

לבחירתכם, אפשרות לבחור מתוך קטלוג מתנפחים עשיר הכולל דגמים בגדלים שונים, עיצובים שונים וצורות שונות. החוויה של המתנפחים מעניקה לילדים שחרור, צחוק מתגלגל ואושר גדול. ואתם? צופים בהם בנחת ומבינים מה המשמעות של יום הולדת שמח.

 

דוכני מזון מפנקים!

למה שתטרחו בקניות והכנות אם אפשר פשוט ליהנות מדוכני מזון? יום ההולדת הוא הזדמנות מצויינת להעניק לילדים את האפשרות ליהנות מכל המטעמים שהם אוהבים וללא גבולות. שילוב דוכני מזון באירוע גם יוצר תחושה של הפנינג גדול וחגיגי, וגם מאפשר לכם להיות אורחים באירוע שלכם שכן אינכם צריכים להעסיק את עצמכם בשאלת המזון באירוע.

 

מתנה לכל הילדים מהכיתה – קולאז’ על קנבס

ימי ההולדת לא רק משמחים את הילד החוגג אלא הם גם מגבשים את כל החברים מהכיתה. במקום להעניק לכל ילד במתנה מזכרת אישית, תוכלו להעניק מתנה לכל הכיתה כמו קולאז’ על קנבס. איך עושים זאת? לקטו את הרגעים היפים ביותר של הכיתה מהטיולים השנתיים, הפעילות השונות ואפילו מיום ההולדת, וצרו מהם קולאז’ המודפס על קנבס ואותו תוכלו לתלות בכיתה. כל הילדים חוגגים ביום ההולדת של ילדכם!

 

לסיכום

כל שנה אירועי ימי ההולדת של הילדים מעלים רף ויוצרים עבודה רבה יותר בקרב ההורים. חשוב מאוד לא למהר ולשפוך כסף לפני שעשיתם בדיקה ותכנון ראוי המכיל בתוכו את כל הוצאות האירוע. תבינו את הצרכים של הילדים ותדאגו לספק להם חוויה בלתי נשכחת!

 

שתפו ברשתות החברתיות: