השכרת מתנפחים – פעילות כיפית לילדי השכונה

טרנד השכרת מתנפחים עבור מספר בתים יחד

בשנים האחרונות, בתים רבים מעוניינים ליצור פעילויות משותפות יחד עם השכנים כדי ליצור מערכת יחסים טובה, שכנות טובה וגם חברים טובים עבור הילדים. אחת הדרכים היותר טובות היא להתקשר לחברה להשכרת מתנפחים. כאשר מספר הורים מתאגדים יחד ומזמינים שניים עד שלושה סוגי מתנפחים, ילדים רבים יכולים לקפץ להם בכיף למספר שעות וההורים יכולים לשבת ליד להשגיח וגם לדבר. החוויה כאן היא מקסימלית גם עבור ההורים וגם עבור הילדים.

אילו מתנפחים ניתן להשכיר?

ענף השכרת המתנפחים כיום מציע אפשרויות רבות ומגוונות. יש מתנפחים גדולים במיוחד אשר עובדים על חשמל, אלו מתנפחים שלרוב משכירים יחד עם מפעיל עבור אירועי חברה ופסטיבלים. אך אם אתם מעוניינים בהשכרת מתנפחים ליום שבת בבוקר או לאחר צהריים כיפי במיוחד, אתם בהחלט יכולים להזמין השכרת מתנפחים יחידים המותאמים לחצרות של בתים. אם יש לכם מגוון רחב של גילאים ובניהם גם ילדים קטנטנים בני שנתיים שלוש, מומלץ מאוד לקחת מתנפחים בסגנון ג’ימבורי, הכוללים בריכת כדורים ומתנפחים בגודל בינוני שניתן לנפח ואין צורך בחשמל תמידי עבורם. אלו מתנפחים אשר מומלצים מאוד לימי הולדת ואירועים קטנים פרטיים בבתים.

כמה יעלה לנו להזמין מתנפחים בסגנון ג’ימבורי?

העלויות של מתנפחים בסגנון זה יחסית נמוכות ומתחילות בעלות של 250 שקלים ועד 450. אם מספר הורים מזמינים יחד מספר מתנפחים, הרי שהמחיר יוצא נמוך לכל משתתף. כך אתם יכולים ליצור פעילות סופר כיפית עבור הילדים במחיר סופר משתלם. השכרת המתנפחים נעשית בטלפון לאיזורים מגוונים. בעת ההזמנה, יסבירו לכם על הוראות הבטיחות החשובות בהפעלת המתנפחים בבתיכם. המתנפחים היחידים ומתנפחי הג’ימבורי מותאמים לבתים והם קטנים ופשוטים מאוד לשינוע. הם מגיעים עם מפוח חשמלי והסבר מפורט איך להפעיל אותם. חשוב שבעת הפעילות תמיד יהיה הורה אחראי שדואג לבטיחות הילדים.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהשכרת מתנפחים למספר שעות בביתכם, ניתן כיום לעשות זאת באופן פשוט ובטלפון אחד. תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות מצוינות ובהתאמה לגיל הילדים שישתתפו בפעילות. השכרת מתנפחים זו אפשרות מצוינת לבילוי מיוחד במינו.

 

שתפו ברשתות החברתיות: