השכרת מתנפחים לפי סוג האירוע שלכם

יום הולדת יש רק פעם בשנה ולכן חוגגים אותה בדרך הכי שמחה ומקפיצה שיש! שירות של השכרת מתנפחים הפך בשנים האחרונות אורח קובע בכל חגיגות יום ההולדת – גם של הבנים וגם של הבנות. על מנת שתותאם עבורכם חבילת המתנפחים האידיאלית, על אילו שאלות יהיה עליכם להשיב לנציג חברת המתנפחים?

מתנפחים לאירוע קייצי או אירוע חורפי?

אולי כשאתם הייתם ילדים המתנפחים היחידים שהיו מוצעים היו אלו הפשוטים ביותר. כיום, ענף המתנפחים נמצא בשיאו, מה שאומר שהחוויה של הילדים גדולה הרבה יותר! איפיון האירוע שאתם חוגגים חשוב מאד על מנת שנציגי חברת המתנפחים יוכלו להתאים לכם את הדיל המושלם לחגיגה בלתי נשכחת. אם כן, מתי תחגגו את האירוע שלכם – בחורף או בקיץ? במידה והאירוע נחגג בעונת הקיץ, דעו כי אפשר להפוך את חוויית המתנפחים לחוויה של פארק מים קטן עם שילוב מגלשות. לעומת זאת, במידה והאירוע הנחגג הינו אירוע חורפי, המתנפחים יותאמו אליכם בהתאם.

חגיגה מצומצמת או חגיגה גדולת משתתפים?

חברת השכרת מתנפחים שאיתה תעבדו תעניק לכם מענה מלא ואיכותי עבור כל בקשה, תוך שהפתרונות שיותאמו לכם יותאמו על בסיס גודל האירוע. כך למשל, גודל המתנפחים. ישנם מתנפחים גדולים מאד המתאימים לעד כ-60 ילדים, אך גם ישנם מתנפחים קטנים יותר המתאימים ל-15 משתתפים. שימו לב: במעמד שיחת ההיכרות עם חברת המתנפחים מומלץ מאד שתדעו כמה משתתפים עתידים לקחת חלק בחגיגה, זאת מאחר והתאמת גודל המתנפח הינה קריטית.

במידה ויותאם לכם מתנפח קטן ולבסוף תגיע כמות גדולה של ילדים, החוויה לילדים תהיה צפופה ולא נוחה. כמו כן, במידה וקהל המשתתפים הינו גדול, לא אחת יומלץ לכם לשלב כמה מתנפחים שונים במקום מתנפח אחד בודד. כך, ישנה חוויה מגוונת יותר לכל הילדים, תוך שלא יהיה עומס על מתקן אחד ספציפי. ישנן חבילות שונות שיותאמו על פי כמות הילדים ועל בסיס התקציב שתרצו לעמוד בו.

צבע וצורה: מי בעל השמחה – ילד או ילדה?

הילדים החוגגים לא רק יקפצו מאושר, אלא גם יהנו מחוויה חזותית מרהיבה! המתנפחים המוצעים כיום על ידי חברות השכרת מתנפחים, הינם מעוצבים ומגיעים בשלל צורות ודגמים. ישנם מתנפחים המותאמים מראש לבנות בעוד ישנם מתנפחים המתאימים יותר לבנים. מה שמשפיע בעיקר הוא הצבעים וצורת המתנפחים, אך גם ישנם מתנפחים המתאימים לבנים ובנות גם יחד, כך שאם תרצו להפתיע את ילדכם, תוכלו לעשות זאת. אילו מתנפחים מוצעים לכם? החל מחבילת דיסקו, דרך חבילת ספורט ועד חבילת חגיגת מים.

השכרת מתנפחים למתחם סגור או פתוח?

דבר חשוב נוסף שכדאי להעניק לו תשומת לב הוא לוקיישן החגיגה. כל עוד אתם חוגגים בחלל פתוח כמו הפארק השכונתי, לא צריך להיות כל חשש מגודל המתנפחים. יחד עם זאת, אם החגיגה נערכת במתחם סגור כמו מקלט, מועדון ילדים או חלל תחום אחר, חשוב לוודא כי אין כל מגבלת מקום וגובה. שירות של השכרת מתנפחים הניתן לכם הוא שירות מקצועי ויסודי, מה שאומר שלפני התאמת דיל המתנפחים עבורכם, יאפיינו את האירוע שלכם על בסיס כמה פרמטרים – הכל בכדי להפוך את ילדכם לילד יום הולדת שמח ומאושר.

 

שתפו ברשתות החברתיות: