השכרת המתנפחים, רגע לפני מה חשוב לבדוק?

נדמה שהמתקנים המתנפחים היו כאן מאז ומתמיד, ונדמה גם כי מאז ומתמיד הם היו הבחירה הטבעית של קהל הילדים. הילדים היקרים שלכם נהנים ממתקנים אלו גם במרכזי הקניות, גם בקייטנות, במסגרות החינוכיות השונות ואפילו בימי ההולדת של חבריהם לכיתה. אם גם אתם החלטתם ללכת על השכרת מתנפחים לטובת אירוע שאתם מארחים בקרוב, חשוב שרגע לפני תבדקו כמה דברים חשובים:

 

השוואת מחירים כמפתח לחיסכון כספי בהשכרת מתנפחים

כולם, ללא יוצא מן הכלל, היו רוצים להיות צרכנים נבונים ולהוציא כמה שפחות כסף. כיום, הודות לאינטרנט, אפשר להפוך לצרכנים נבונים בקלות יתרה מאחר וניתן לבצע את השוואת המחירים באמצעות גלישה באתרים. החברות המתמחות בשירותי השכרת מתנפחים לאירועים מציגות את המחירים באתרים ודוגלות בשקיפות מלאה, כך שאתם יכולים לנדוד מאתר לאתר ולראות כמה דורשת כל חברה עבור המתנפחים שלה. המחירים יובילו אתכם לא רק אל החברה עם המחירים ההוגנים ביותר, אלא גם אל החברה האמינה ביותר.

 

עד כמה קטלוג השכרת מתנפחים עשיר?

המטרה הברורה שלכם היא להעניק לילדים חוויה גדולה וצבעונית המבוססת על כייף גדול. אם פעם קטלוג המתנפחים היה מצומצם מאד וכלל כמה דגמים פשוטים, הרי שכיום המצב הוא הפוך לגמרי: ישנם מתנפחים בגדלים שונים, בעיצובים שונים וגם מתנפחים שאפשר להשמיש בפעילויות מים בקיץ. התמקדו תמיד בחברות עם הקטלוגים העשירים המאפשרים לכם לבחור את המתקנים החביבים עליכם. אפשר לומר ללא כל ספק כי כיום המתקנים המתנפחים מתאימים את עצמם אליכם ולא ליהפך.

 

האם המתקנים המתנפחים עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים?

הדבר החשוב ביותר כשמדובר על מתקנים לילדים הוא הבטיחות. לא משנה כמה כייף מזמנים מתקנים מסוימים כל עוד הם לא עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. לפני שאתם לוחצים ידיים עם החברה המציעה לכם השכרת מתנפחים, ערכו בדיקות מקדימות שמטרתן לוודא כי לחברה יש ביטוח ושיש ברשותה תעודת מפעיל רלוונטית ועדכנית. אין מחיר לשקט הנפשי שלכם ולראש השקט – על אחת כמה וכמה כשמטרת הפעילות היא להעניק לילדים המקסימים חוויה של כייף.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: