ההוצאות המיותרות שלכם בימי ההולדת לילדים

1.מעוגת קונדיטוריה לעוגה חגיגת שאתם אפיתם

אתם רוצים להבטיח שלילדכם תהיה מסיבת יום הולדת גרנדיוזית ובלתי נשכחת! אם יש משהו שמזוהה יותר מכל עם ימי ההולדת של הילדים היא עוגת יום ההולדת. ואכן, עוגה מושקעת לא רק משמחת את הילדים עם סיום מתוק לאירוע, אלא שהיא גם חלק מתפאורת האירוע. עם זאת, רכישת עוגה מקונדיטוריה יכולה לעלות לכם בין 250-500 שקלים. אם תאפו את העוגה בעצמכם? העוגה תעלה לכם עשרות שקלים בלבד.

2.פעילות באלפי שקלים לילדים

ימי ההולדת הנחגגים כיום אינם דומים לימי ההולדת שאתם – ההורים, חגגתם. עם זאת, אין זה אומר שצריך לצאת לדרך עם הפקת האירוע עם תקציב בלתי מוגבל. מה שקורה המון פעמים הוא שאתם נדרשים לשלם אלפי שקלים על הפעלה של שעתיים, כאשר תוכלו להפעיל את הילדים בדרך זולה יותר ומהנה יותר. כך לדוגמא: עם מתקנים מתנפחים. מדובר על אטרקציה להשכרה, כאשר אתם מפעילים אותה עצמאית. העלות נוחה, הילדים לא מוגבלים בזמן ואף מדובר על פעילות המעודדת את הנעת הגוף ושיתוף פעולה בין הילדים.

3.מזכרות: האם הן באמת נחוצות?

רגע לפני שאתם מוציאים מאות ואלפי שקלים על מזכרות לילדים שהגיעו לחגוג עם ילדכם – האם הן באמת נחוצות? התשובה שלילית. אמנם מזכרות לילדים יכולות למנף את שביעות הרצון וההתרגשות, אך בהחלט מדובר על משהו שאפשר לוותר עליו במידה ואתם רוצים לתחום עצמכם בתוך תקציב ברור וידוע. לכן, גם אם החלטתם לשלב מזכרות באירוע, שבצו אותן בתחתית סדר העדיפויות. במידה ונותר לכם תקציב? פנקו את הילדים במתנה קטנה.

4.קישוטים לאירוע של שעתיים

מרבית הקישוטים שתרכשו לחגיגת יום ההולדת הם קישוטים חד פעמיים – כאלו שלא תוכלו להשמיש בחגיגת הבאות. עם זאת, הם עולים לכם המון כסף ויכולים לגרום לכם להוציא מאות שקלים על אירוע של שעתיים בלבד! אין זה אומר שלא צריך לקשט את יום ההולדת, אך בהחלט שניתן להסתפק בבלונים שיוסיפו את הצבע הנדרש לחגיגה צבעונית.

5.לוקיישן ייחודי לחגיגה – האם הוא באמת נחוץ?

אתם עומדים להוציא אלפי שקלים על מועדון ילדים? חכו רגע! ישנן עוד כל כך הרבה אפשרויות רלוונטיות לכם – מחצר הבית, דרך הפארק העירוני הגדול ועד הגינה הצמודה לבית שלכם. אם יש משהו שניתן לחסוך בו הוא על לוקיישן מיוחד לאירוע – זאת בתנאי וילדכם חוגג את יום הולדתו בעונה המאפשרת חגיגה תחת כיפת השמיים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: