האירועים בהם כדאי לשלב מתנפחים!

 

מה אם היו אומרים לכם שהילדים שלכם יכולים לקפוץ משמחה על המתנפחים בכמה וכמה אירועים שונים? אטרקציות כיום מקשטות את כל האירועים הנחגגים, כאשר לא אחת עולה הקונפליקט בדבר העלויות הכרוכות בספקי אטרקציות. במקום להשקיע אלפי שקלים באטרקציה שטיבה אינו ידוע, למה שלא תלכו על בטוח, על זול ועל כייף מובטח עם השכרת מתנפחים?

 

מתנפחים בחגיגת יום הולדת

אם עד לא מזמן היה ברור כשמש שלא חוגגים יום הולדת ללא עוגה, כיום ברור להורים ולילדים גם יחד כי לא ניתן לחגוג את יום ההולדת ללא אטרקציה. הורים שלהם כמה ילדים, לא באמת יכולים תמיד להרשות לעצמם לחגוג שלושה ימי הולדת עם אטרקציות בעלות של אלפי שקלים. לשמחתכם, כדי לחגוג חגיגת יום הולדת שמחה לא תצטרכו לקחת הלוואה, אלא לבחור באטרקציה בעלות נוחה, כמו זו שתקבלו עם שירות של השכרת מתנפחים!

 

מתנפחים בקייטנה!

מה היא קייטנה אם לא כייף אחד גדול המוענק לילדים בחודשי הקיץ בחופש הגדול? לאורך כל השנה מזינים את הילדים בתכנים חינוכיים שונים, וחופשת הקיץ היא הזמן המושלם עבורם להתפנן בכייף שלא נגמר! השכרת מתנפחים מתאימה לבעלי הקייטנות שרוצים להעניק מימד של כייף וחופש אמיתי לילדים הרשומים בקייטנה שלהם. לבחירתכם, אפשרות לבחור את המתנפח או המתנפחים המתאימים לכם מתוך קטלוג עשיר המבוסס על גדלים שונים, צבעים וצורות.

 

השכרת באירוע פתיחת שנה בבית הספר

חוויה נמדדת על פי תחילתה ועל פי סופה. איך אתם, הצוות החינוכי של בית הספר הייתם רוצים להתחיל את החוויה של הילדים משנת הלימודים הקרובה? ברור שבכייף גדול! תוכלו להפוך את אירוע פתיחת השנה בבית הספר להפנינג של ממש הכולל את כל המתקנים האהובים על הילדים! שירות של השכרת מתנפחים לא צריך להגיע עד לבית הספר שלכם, זאת מאחר ותוכלו לתפעל את המתקנים בכוחות עצמכם על ידי ערכה מוכנה מראש המגיעה עם המתקן הנבחר על ידכם. ישנם מתקנים המתאימים גם לעד כ-60 ילדים, כך שבמידה ותרצו להעניק חוויה טובה יותר וצפופה פחות לילדי בית הספר, מומלץ לבחור בכמה מתנפחים שונים.

 

מתנפחים כחלק מיום ספורט בית ספרי

החוויה של הילדים מהשכרת מתנפחים בבית הספר יכולה להגיע עם אירוע נוסף: יום הספורט! החשיבות של אורח החיים הבריא המבוסס בין היתר על פעילות גופנית, מוחדרת לילדים גם במסגרות החינוכיות השונות. יום הספורט יכול להיות כולל אך ורק ענפי ספורט מאתגרים, אך הוא גם יכול להיות משולב עם אטרקציות שונות הכוללות גם הן פעילות גופנית כזו או אחרת. על המתנפחים הילדים קופצים, משחררים אנרגיה ומניעים את גופם.

 

אירוע משפחות מטעם מקום העבודה עם מתנפחים לילדים

ישנם אירועים עסקיים הכוללים חליפות ועניבות, אך גם ישנם האירועים הכוללים טי-שירט וג’ינס. אל אירוע המשפחות הבא שאתם חוגגים במקום העבודה לא תגיעו רק בלבוש קליל הרבה יותר, אלא גם עם כל בני המשפחה! בכדי להצדיק את הטייטל “אירוע משפחות”, חשוב לדאוג גם לילדים המגיעים לחגוג אתכם. שירות השכרת מתנפחים הוא כל מה שאתם צריכים על מנת להעניק לילדים תשומת לב ולהעניק להם את התחושה שהאירוע נחגג גם עבורם.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: