בוחרים מתנפחים להשכרה המתאימים לאירוע שאתם חוגגים

יום הולדת, יום ספורט בית ספרי או אירוע משפחות בקיץ? התשובה לאטרקציה המושלמת לכם היא מתנפחים להשכרה של “טרמפולינו”! כעת, כל שנותר לגלות הוא איך בוחרים את המתקנים המתאימים ביותר לאירוע שלכם, אילו דגשים ניתנים למתקנים מתנפחים המשתלבים באירועי הקיץ והחורף וגם איך אתם יכולים לחסוך בעלות הכללית עם הפעלה עצמאית.

 

נתחו את מספר המשתתפים וגיל המשתתפים באירוע

“מתנפחים” זו מילה גדולה מדי. לכל אירוע יש את הצרכים שלו ואל כל אירוע מגיעים לחגוג ילדים בגילאים שונים. הגדולה האמיתית של המתקנים המתנפחים היא היכולת להתאים את החוויה הגדולה לילדים בגיל 3 וגם לילדים בגיל 13. על כן, על מנת לבחור את המתקנים המתנפחים המתאימים ביותר לאירוע שאתם חוגגים, צריך לנתח את מאפייניו: כמה ילדים עתידים להשתתף ובני כמה הם. הצוות של “טרמפולינו” יוכל להציע לכם את החבילה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר – כזו שתבטיח כי הילדים יהנו ויקפצו מכייף ואושר על המתקנים.

 

חוגגים בקיץ? מתקנים עם מים או מתקנים מוצלים

לכל אירוע יש את הדגש שלו, ובעת שמגיעים אל אירועי הקיץ ישנם דגשים מיוחדים שכדאי לקחת בחשבון. המטרה? למנף את החוויה של הילדים. מתנפחים להשכרה המיועדים לקיץ צריכים להיות מתקנים שבאופן טבעי הם מתקנים מוצלים. אנחנו ב”טרמפולינו” שמחים להציע לכם קטלוג עשיר מאד של מתקנים מתנפחים, ביניהם ניתן למצוא גם מתקנים שהודות למבנה שלהם הם כבר מוצלים. כך, אם אתם חוגגים את האירוע שלכם בפארק או בכל חלל אחר תחת כיפת השמיים, הילדים לא מגיעים במגע ישיר עם השמש.

 

בנוסף, כל עוד אתם חוגגים את האירוע שלכם בקיץ, ההמלצה החמה שלנו היא לחגוג עם מתנפחים להשכרה המשלבים גם מגלשות מים. הקיץ הישראלי הוא קיץ שידוע בעיקר בעומס החום והלחות, כך שתוכלו להקל על החום ובעיקר להעניק מימד נוסף של כייף לילדים עם מתנפחים המיועדים לשילוב עם מים. אל האירוע שלכם? כל הילדים מגיעים עם בגד ים!

 

חוגגים בחורף? לכו על מתקנים קטנים שלא מרעישים

ומה הדגש שיש לתת לאירועים הנחגגים בחורף? ראשית, חשוב לציין כי ניתן לשלב את המתקנים המתנפחים גם בחללים סגורים. הדבר שיש לקחת בחשבון הוא את גובה החלל וגודלו, זאת על מנת שיהיה ניתן להבטיח שהמתקן לא גדול מדי ולא יהיה ניתן להשמיש אותו בחלל המיועד. בנוסף, מאחר ומדובר על חלל סגור, ההמלצה שלנו היא לבחור במתקנים יחסית קטנים, זאת מאחר והמפוח שלהם אינו משמיע רעשים חזקים. ככל שהמתקן גדול יותר, כך הוא מרעיש יותר ובחלל סגור רעש רב יכול לפגום בחוויה הכוללת.

 

אתם יכולים להפעיל את המתקנים המתנפחים בעצמכם!

דעו כי מתנפחים להשכרה דרך “טרמפולינו” הם מתקנים שאתם יכולים להפעיל בכוחות עצמכם! המון פעמים ישנם הורים שמוותרים על אטרקציה מסוג שכזה מאחר והחבילה הכוללת את המתקנים בעצמם ואת המפעיל, הופכת להיות יקרה. דרכנו אתם מקבלים ערכה מושלמת להפעלת המתקן בצורה עצמאית עם כל הנדרש. כך, אינכם צריכים לשלם סכום כסף נוסף למפעיל חיצוני אלא נהנים מהחוויה בשלמותה בעלות נוחה ונגישה לכל כיס.

 

 

שתפו ברשתות החברתיות: