איך לארגן אירוע קיץ עבור ילדים?

הגיע הקיץ ועובדי החברה שלכם מחכים ומצפים לאירוע הקיץ עם הילדים. לרוב מדובר במסורת בארגונים מסוימים ויש ציפיה מאוד גדולה לאירוע מגוון עם פעילויות מעניינות. מחלקות משאבי אנוש רבות מתחילות תכנון של אירוע מסוג זה כבר מספר חודשים מראש ועליהן לרדת עד לפרטים הכי קטנים על מנת שהאירוע יהיה מהנה וברמה גבוהה.

בחירת מקום ודרכי הגעה לאירוע

לעיתים הבחירה של ארגונים היא לערוך אירוע באזורי טבע או ים רחוקים אשר לא כל העובדים יכולים להגיע אליהם באופן עצמאי. הדרך הטובה ביותר לאפשר לעובדים שלכם להגיע עם ילדיהם למקום האירוע ולחסוך מהם את החיפוש אחר דרכי ההגעה, היא לשכור את שירותיהם של חברת הסעות. ההגעה לאירוע תהיה פשוטה ונוחה וכך גם החזרה. חברת הסעות שתשכירו עבור האירוע תקבע יחד איתכם את שעת ההגעה ושעת הסיום ותבצע איסוף של העובדים וילדיהם ופיזורם בבתים בצורה מסודרת ונעימה. העובדים יודו לכם על כך, כי אין כמו להגיע הביתה מאירוע מבלי שאתם צריכים להעמיס דברים על האוטו ולנהוג. חברת הסעות פשוט עושה את השירות הזה עבורכם.

השכרת מתנפחים

מתנפחים הם אחת מן האטרקציות הכי כיפיות עבור ילדים. זו אטרקציה שכל הילדים מחכים לה והיא מאוד מיוחדת ומוציאה מלא אנרגיות. יש כיום מתנפחים שניתן לשים בבריכה ומתנפחים שמיועדים לקרקע. כאשר משכירים מתנפחים לאירוע, משכירים חברה שמגיעה עם צוות אשר פורק את המתנפחים, דואג להעמידם וגם מנהל את הכניסה של הילדים למתקן ובטיחותם. כמו כן, ניתן להשכיר מאותה חברה גם עמדת ג’ימבורי לכל אותן משפחות בעלות ילדים קטנים יותר שאינם מורשים לעלות על המתנפחים. כל אלו יחד ישדרגו את האירוע שלכם והילדים יהנו מאוד.

דוכני מזון

אירוע קיץ גדול הוא אירוע שצריכים לדאוג בו לאוכל, במיוחד אם מדובר על אירוע שמתחיל בבוקר ונגמר בשעות אחר הצהריים המאוחרות. יש לדאוג לעמדות פינוקים של פירות, גלידות ומאפים לשעת הבוקר ולדאוג למספר עמדות של ארוחת צהריים מגוונת המתאימה גם למבוגרים וגם לילדים. לרוב מדובר בדוכני מזון מהיר הכולל המבורגרים, פלאפל, שניצולנים וצ’יפס. דאגו למגוון רחב שיהיה טעים ונעים.

 

שתפו ברשתות החברתיות: